مزیت های استفاده از جاروبرقی صنعتی آب و خاک چیست؟

از مهم ترین جنبه های فعالیت کسب و کارهای امروزی، بهره وری و پیشرفت در حوزه کاری مرتبط شان است. این فعالیت ها شامل: تولید محصولات باکیفیت، ارائه خدمات عالی به مشتریان، استخدام نیروهای متخصص و بسیاری موارد دیگر است.

اما یک سوال مهم:

چگونه نظافت در پیشبرد اهداف و بهره وری کسب و کارها تأثیر می گذارد؟

نظافت مبحثی مهم و ضروری بوده که رعایت آن در بهبود عمکرد و سلامت پرسنل، بهداشت، میزان بهره وری و پیشرفت شرکت ها و سازمان ها بسیار موثر است. حفظ و تمیز نگه داشتن محیط کسب و کار یکی از پراهمیت ترین نکاتی است که هر شرکت یا سازمانی بایستی به آن توجه جدی نماید. مطمئن باشید محیطی که جنبه های ایمنی و بهداشت و سلامت کارکنان را جزو اولویت های خود نمی داند، دچار ضررهای بسیار جبران ناپذیری خواهد شد. بدین منظور بایستی روش های فعلی تمیز کردن محیط ارزیابی شده و متناسب با آن اقدامات مختلفی صورت بگیرد. مثلاً اگر از روش های نظافت سنتی یا قدیمی استفاده می کنید، دیگر وقتش است که تجدید نظر کرده و از روش های مکانیزه و جدید در نظافت مجموعه خود استفاده کنید. لازمه استفاده از متدهای روز نظافت، استفاده از دستگاه ها و تجهیزات حرفه ای است. دستگاه های حرفه ای می توانند باعث صرفه جویی در زمان، وقت، انرژی و همچنین نیروی انسانی می شوند.

در این مقاله می خواهیم به طور اختصاصی درباره مزایای استفاده از دستگاه های جاروبرقی صنعتی آب و خاک به منظور نظافت محیط های شما عزیزان صحبت کنیم. پیشنهاد می کنیم قبل از هر خواند این مطلب، مقاله راهنمای خرید جاروبرقی صنعتی در سال 2020 که در ادامه لینک آن آورده شده است را مطالعه کنید.

این مطلب را از دست ندهید: جاروبرقی صنعتی چیست

مزایای استفاده از جاروبرقی صنعتی آب و خاک

کلیدی ترین مزایای استفاده از دستگاه های جاروبرقی صنعتی در ادامه برای شما عزیزان آورده شده است:

1) صرفه جویی در هزینه های بلند مدت

در حالی که سرمایه گذاری و خرید دستگاه های جاروبرقی صنعتی در ابتدا هزینه بیشتری خواهد داشت ، اما در دراز مدت موجب صرفه جویی در هزینه خواهد شد. دلیل این امر این است که دستگاه های جاروبرقی صنعتی برای چندین ساعت و در شرایط دشوار کار می کنند. امروزهای دستگاه های ایرانی از نوع آب و خاک که توسط تولیدکنندگان عزیزمان طراحی و ساخته می شوند دارای توانایی های فوق العاده ای هستند. جاروهای ایرانی از هر لحاظ نظیر (توان خروجی، قدرت مکش، میزان حجم مخازن، راندمان کاری، مانور بالا و …) با جاروهای خارجی برابری می کنند و حتی در مواردی بهتر هستند. همین این دستگاه ها همچنین نسبت به برندهای خارجی قیمت بسیار پایین تری دارند.

2) صرفه جویی در زمان

دستگاه های جاروی صنعتی قادرند در کوتاه ترین زمان ممکن، بهترین کارایی را راشته باشند. این دستگاه ها طوری طراحی شده اند که قابلیت کارکرد طولانی مدت را داشته و مانور کاری فوق العاده ای داشته باشند. حتی دشوارترین و غیر قابل دسترس ترین ناحیه ها را می توانید بدون هیچ مشکلی نظافت کنید.

3) ایمنی، سلامت و بهداشت محیط و کارکنان مجموعه

بهترین دستگاه های مکنده صنعتی مجهز به مکانیزمی جهت به دام انداختن گرد و غبار ریز و درشت و حساسیت زا و جمع آوری انواع آلودگی های خشک و مرطوب هستند. این امر موجب بهبود و توسعه یک محیط سالم شده و در نتیجه سلامت، بهداشت، ایمنی و پیشرفت تجارت را به دنبال دارد. بدین منظور در دستگاه های جدید از فیلترهای HEPA استفاده می شود. فیلترهای HEPA قادرند 99.97% ذرات با قطر 0.3 میکرون را به دام انداخته و مانع از برگشت آن ذرات و آلودگی ها به محیط شوند.

4) نظافت عمیق و حرفه ای

به لطف قدرت مکش جاروهای صنعتی، دیگر هیچ آلودگی ای در امان نخواهد بود. شما باید اتاق ها، راهروها، نمازخانه، راه پله ها، آشپزخانه و … را به طور روطانه و طبق زمانبندی نظافت کنید.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید TwitterFacebookWhatsappTelegramLinkedInPin It

دیدگاهتان را بنویسید

×

سلام!

ارتباط با بخش پشتیبانی آنلاین فیدار کلین

×