جاروبرقی صنعتی چیست؟

جاروبرقی صنعتی چیست؟ دستگاه های جاروبرقی صنعتی نوعی از دستگاه ها و ماشین های نظافتی هستند که به منظور جمع آوری انواع و اقسام آلودگی های صنعتی گوناگون در محیط های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. جاروبرقی ها لزوماً فقط برای نظافت محیط نیستند بلکه از این دستگاه های حرفه ای می توان برای جابجایی و انتقال مواد استفاده کرد. دستگاه های جاروبرقی یا مکنده صنعتی دارای انواع گوناگونی هستند که با توجه به میزان و نوع آلودگی و همچنین نوع محیط مورد نظافت نوع دستگاه مورد استفاده متفاوت است.

در اینجا ذکر این نکته ضروریست که استفاده از جاروهای صنعتی در هر محیط صنعتی ای لازم است. غفلت و عدم استفاده از این تجهیزات و استفاده از روش های سنتی نظافت می تواند مشکلات مختلفی را از لحاظ بهداشت و سلامت ایجاد کند. پس با سرمایه گذاری بر روی این تجهیزات، بهترین نتیجه را خواهید گرفت.

برای مشاهده، بررسی و خرید انواع محصولات، بر روی جاروبرقی صنعتی کلیک کنید.

انواع دستگاه های جاروبرقی صنعتی چیست؟

حال که با دستگاه های جارو برقی صنعتی اشنا شدید، وقت آن است که انواع آن را بررسی کنیم:

  • جاروبرقی های تجاری
  • جاروبرقی های آب و خاک
  • دستگاه های جاروبرقی سطلی
  • جاروبرقی های تک فاز
  • جاروبرقی های سه فاز صنعتی ( دستگاه های دائم کار)
  • جاروبرقی های ضد انفجار
  • و بسیاری انواع دیگر

در ادامه درباره هر یک از جاروها توضیحاتی را خدمت شما عزیزان ارائه می نماییم:

جاروبرقی های تجاری

این دستگاه ها بیشتر در مجتمع های تجاری و مسکونی،ادارات، شرکت ها، مراکز درمانی، کارواش ها و هتل ها مورد استفاده قرار می گیرند. جنس بدنه آن ها از استیل ضد زنگ و پلی اورتان است. این دستگاه ها برای استفاده مداوم و طولانی به صورت روزانه طراحی نشده اند و می توانند در بازه های زمانی مختلف در روز مورد استفاده قرار بگیرند. این نوع از دستگاه ها معمولاً ظرفیت مخزن کمتری نسبت به دستگاه های صنعتی حرفه ای و فوق حرفه ای دارند و از برق تک فاز برای تأمین انرژی موردنیاز خود استفاده می کنند.

جاروبرقی های آب و خاک

همانطور که از نام این نوع از جاروها مشخص است، این دستگاه ها به منظور جمع آوری انواع آلودگی های خشک و مرطوب مورد استفاده قرار می گیرند. بسته به نوع و میزان آلودگی می توان از انواع متنوعی از آن ها استفاده کرد و نتایج بسیار موثری از آن ها گرفت. برای مشاهده لیست محصولات فیدار کلین کافیست به لینک زیر مراجعه کنید.

مشاهده لیست دستگاه های جاروبرقی آب و خاک

جاروبرقی های سه فاز صنعتی با موتور توربینی

وقتی صحبت از دستگاه های سه فاز به میان می آید، ناخودآگاه آدم یاد قدرتمند بودن می افتد. در دستگاه های سه فاز از موتورهای پرقدرت توربینی 2.2 الی 5.5 کیلو وات استفاده شده است. مورتورها کاملاً باکیفیت بوده و این امکان را برای دستگا فراهم می کند تا به صورت شبانه روزی (3 شیفت) کار خود را انجام دهد. بدون آنکه نیازمند وقفه ای در کار باشد. سطح و کلاس فیلتر این دستگاه ها بسیار باکیفیت است و فرایند فیلتراسیون را بدون هیچ مشکلی انجام می دهد. حجم مخارن بزرگ و جنس بدنه فوق العاده محکم و ضد ضربه از دیگر ویژگی های بارز این دستگاه ها است.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید TwitterFacebookWhatsappTelegramLinkedInPin It

دیدگاهتان را بنویسید

×

سلام!

ارتباط با بخش پشتیبانی آنلاین فیدار کلین

×