خرید پمپ کارواش برتولینی ایتالیا (Bertolini Pumps) + استعلام قیمت فروش

خرید پمپ کارواش برتولینی ایتالیا

خرید انواع پمپ کارواش برتولینی ایتالیا از شرکت فیدار کلین، نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش این برند ایتالیایی در ایران. در این صفحه ما لیستی از بهترین دستگاه پمپ کارواش صنعتی برند برتولینی (Bertolini) را لیست کرده ایم تا شما بتوانید انتخابی مناسب با نیازتان داشته باشید. 

پمپ های موتوری برتولینی، در فشارهای کاری و عملیاتی مختلف طراحی و ساخته می شوند. این دستگاه های حرفه ای می توانند انواع و اقسام آلودگی های سخت و چسبنده را از روی سطوح پاک گردانند.

مشاهده ویدیو پمپ کارواش Bertolini

در ادامه ویدیویی در خصوص کارکرد و قدرت نظافت دستگاه های پمپ کارواش Bertolini ایتالیا برای شما عزیزان آماده کرده ایم که می توانید آن را مشاهده فرمایید.

مشاهده لیست انواع پمپ کارواش صنعتی

تاریخچه کمپانی برتولینی

تاریخی بیش از 100 سال

اغلب آینده از قبل در دارایی ها نوشته شده است. شرکت برتولینی در سال 1918 توسط اوگو برتولینی تأسیس شد که آرزو داشت مکانیک ها را در خدمت بشر قرار دهد تا خستگی ناشی از کار در مزارع را برطرف کند و باروری محصول و بازده اقتصادی را افزایش دهد. برتولینی در منطقه روبیرا متولد شد، که همیشه مرکز فعالیت های کشاورزی بوده است، جایی که یک شرکت بزرگ نیروی کار در آنجا انجام می شد. بنابراین، اولین پمپ های اسپری ایجاد شد، پمپ های پیستونی “دو اثر” برای درمان علف های هرز در گندم و تاکستان ها، که کاربردهای سنتی آن زمان در منطقه رجیو امیلیا بود.

بعداً، پمپ‌های حجمی پیستونی/دیافراگمی، پمپ‌های (ساده عمل)، تنظیم‌کننده‌های فشار و بسیاری از نوآوری‌های دیگر برای تنوع رو به رشدی از محصولات در سال‌های آینده تولید شدند.

اگر چیزی را که به دنبال آن هستید پیدا نکردید، با تیم فیدار کلین با شماره 02166565907 تماس بگیرید و ما آنچه را که به دنبالش هستید پیدا خواهیم کرد.

تقلید از نوآوری

“امروز هم مثل دیروز به آینده فکر می کنیم.”

در طول سال ها، مشخص شده است که پمپ های موجود در بازار دارای محدودیت های فنی مشخصی هستند: آنها دست و پا گیر، پر سر و صدا و نگهداری آنها دشوار است. در اوایل دهه 1970، برتولینی اولین کسی بود که پمپ‌های جدید، فشرده‌تر، کم‌صداتر و کارکرد آسان‌تر را با سیستم‌هایی طراحی کرد که برای تسهیل در تعویض یا تعمیر قطعات فرسوده مانند شیرهای بازرسی طراحی شده بودند. بنابراین، اولین پمپ های فشار قوی سه پیستون برای استفاده صنعتی متولد شدند، اولویتی که با افزایش رقابت نیز دنبال می شود. امروزه برتولینی همچنان در تحقیق و توسعه فعال است، روندها و نیازهای هر بخش، از کشاورزی گرفته تا صنعت را پیش‌بینی می‌کند و به طراحی فناوری‌های ثبت شده یا سایر فناوری‌ها می‌پردازد تا همیشه راه‌حل‌های بهتری را از نظر کارایی، قابلیت اطمینان و کیفیت ارائه دهد.

ماموریت و چشم انداز کمپانی برتولینی ایتالیا

ماموریت

محصولات بهتر برای هر نوع نیاز.

از سال 1918، ماموریت شرکت Bertolini تغییر نکرده است: تولید محصولات همیشه رقابتی تر و قابل اعتمادتر یکی از مأموریت های مهم این گمپانی شهیر است. این فلسفه ای است که متضمن تعهد و اشتیاق مداوم، یک سنت خانوادگی واقعی از توجه و مراقبت از جزئیات بدون هیچ گونه مصالحه ای است، که مشخصه فعالیت این شرکت از همان ابتدا است. این مسیری است که برتولینی بی‌وقفه در نسل‌های مختلف دنبال کرده‌ایم، و توسعه سیستم‌های پمپاژ را نوآوری کرده و تقویت می‌کنیم، نه تنها برای محصولات خود، بلکه به طور کلی برای آنهایی که در بازار هستند. امروزه پس از گذشت بیش از یک قرن، محاسبه تعداد پمپ های برتولینی هنوز در جهان غیرممکن است. علاوه بر ثبت اختراعات و موقعیت پیشرو در سراسر جهان، این برند همچنین رضایت انحصاری را دارد که به میلیون ها نفر کمک کرده است.

چشم انداز

یک توسعه روزانه و بی حد و حصر.

چشم انداز برند Bertolini منعکس کننده روح ابتکار و پویایی است که آن را متمایز می کند، هم به عنوان راهنمای شرکت و هم به عنوان انگیزه برای کسانی که با این برند ایتالیایی کار می کنند. اساس کار برتولینی همیشه یک کیفیت مطلق از فرآیندهای تولید وجود دارد که منشأ آن را در شایستگی یک تجربه بیش از یک قرن می‌یابد و چشم‌انداز رشد آن به سمت پیشرفت تکنولوژیکی مستمر پیش‌بینی می‌شود که توسط تحقیقات ممکن شده است و همچنین توسعه راه حل های بهتر. معیارهای عملیاتی برتولینی عبارتند از: کاهش اثرات و هزینه های زیست محیطی، بهینه سازی عملکرد و مواد، طول عمر و قابلیت اطمینان. هدف روزانه این برند شهیر، تضمین ایمنی مشتریان پمپ برتولینی برای انتخاب مناسب ترین و از نظر کیفی برتر برای هر نیازی است.

 

مشاوره خرید انواع پمپ کارواش صنعتی برتولینی ایتالیا (Bertolini Pumps)

به منظور استعلام قیمت خرید و فروش و مشاوره رایگان انواع پمپ کارواش برتولینی ایتالیا (صنعتی) با کارشناسان شرکت فیدار کلین تماس بگیرید.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید TwitterFacebookWhatsappTelegramLinkedInPin It

دیدگاهتان را بنویسید

×

سلام!

ارتباط با بخش پشتیبانی آنلاین فیدار کلین

×