دستگاه فرش شوی و موکت شوی برقی

خرید دستگاه فرش و موکت شوی برقی و باطری

خرید انواع دستگاه فرش شوی و موکت شوی برقی خانگی و صنعتی از فیدار کلین. تیم ما در فیدار کلین می‌داند که برای مشتریان، سرمایه‌گذاری روی یک دستگاه شستشوی سطح پرزدار فرش و موکت که بتواند نیازهای نگهداری ایشان را برآورده کند، ضروری است. سیستم‌های با قدرت پایین‌تر نه تنها کارآمدی کمتری دارند، بلکه باعث اتلاف پول و زمان نیز می‌شوند، زیرا مجبورند چیزهایی با توانمندی بیشتری خریداری کنند. این عارضه غیر ضروری را با سرمایه گذاری روی یک فرش شوی برقی از مجموعه گسترده ما در وهله اول دور بزنید، که برای جلوگیری از ایجاد کثیفی، چربی و کثیفی جدی با قدرت و راحتی که شایسته شماست طراحی شده است.

برای مشاهده انواع محصولات صنعتی، بر روی فرش شوی صنعتی کلیک کنید.

کیفیت قطعات به کار رفته در دستگاه های شستشوی فرش و موکت بسیار بالا است. به طوریکه به منظور استفاده در محیط های مختلف می توانند استفاده شوند. موکت و  فرش شوی های ما و استرس را بر تیم تعمیر و نگهداری به حداقل رسانده و در عین حال به آنها کمک می کند کارآمدتر کار کنند. ما طیف گسترده ای از دستگاه های فرش شوی و موکت شوی برقی را بات ضمانت و خدمات پس از فروش به شما عزیزان ارائه می کنیم.

برخی از ویژگی های دستگاه های موکت و فرش شوی برقی فیدار کلین

اپراتورهای صنعتی، حتی نیازهای خیلی جدی ای به دستگاه های شستشوی موکت و فرش نسبت به برخی از محیط های تجاری دارند. محیط هایی نظیر کارخانه‌ها، انبارها، امکانات تحقیق و توسعه، اتاق‌های جلسات و فضاهای اداری متصل تنها برخی از مناطقی هستند که رفت و آمد زیاد است و استفاده زیادی از آن ها می شود. کثیفی، آلودگی، مواد آلرژی زا و سایر ذرات ناخواسته به دلیل میزان فعالیت بیشتر می توانند راحت تر جمع شوند. به جای اینکه با پر کردن مکرر و مواد ارزان‌تر به نتایج نیمه‌مناسبی دست یابید، سرمایه‌گذاری در یک تجهیز حرفه ای، تجربه متفاوتی را حس خواهید کرد. این به معنای پر کردن مجدد کمتر به دلیل ظرفیت‌های آب و بار محلول بیشتر است که مناسب‌تر برای فضاهای کاربردی، اجزای درجه بالاتر و طراحی بادوام‌تر برای افزایش طول عمر، و قدرت بسیار بیشتر برای اطمینان از تمیز کردن عمیق‌تر و معنی‌دار هر بار. این تفاوت دایمر است، و ما برای کسب و کار شما برای کشف این مزایا و بسیاری دیگر که می تواند ارائه دهد، هیجان زده هستیم.

مشاوره تخصصی و حرفه ای قبل از خرید، شما در انتخاب و خرید بهترین دستگاه فرش و موکت شوی کمک خواهد کرد.

در ادامه به برخی از ویژگی های دستگاه های فرش و موکت شوی ارائه شده توسط فیدار کلین اشاره می کنیم:

1) سازگار با نیازهای نظافتی شما

کثیفی، گرد و غبار، آلودگی، روغن، گریس و بسیاری آلودگی های دیگر، تنها برخی از مشکلات آزاردهنده ای هستند که دستگاه های ارائه شده توسط ما می توانند با سهولت و دقت برای شما حذف کنند. با پاشش آب و مواد شوینده به عمق لایه های فرش و موکت، آنها به طور همزمان شستشو و مکش را انجام می دهند و تمامی آلودگی ها را از عمق پرزهای فرش و موکت بیرون کشیده  و در عین حال اطمینان حاصل می‌کنند که آب اضافی وجود ندارد. تنظیمات را می توان برای اطمینان از قدرت بهینه و در دسترس بودن اندازه های مختلف تنظیم کرد و به شما کمک می کند از فرش خود با احتیاط مراقبت کنید و در عین حال در بودجه خود بمانید.

2) کارایی فوق العاده حرفه ای

بسیاری از دستگاه های فرش‌شوی و موکت شوی برقی ما دارای نازل‌های دهانه کوچک‌تری هستند که به دستگاه این امکان را می‌دهد، آب کمتری مصرف کنند، تعداد پر کردن مجدد مورد نیاز را به حداقل برسانند و اطمینان حاصل کنند که عناصر گرمایشی می‌توانند دمای بالاتر را به طور مداوم ارائه دهند. در عین حال، کاهش رطوبت اضافی به تسریع زمان خشک شدن کمک می کند، که در محیط هایی که نیاز دارید کارکنان زودتر به سر کار بازگردند بسیار مهم است.

3) بادوام و قابل اعتماد

دستگاه های فرش و موکت شوی ارائه شده توسط ما استانداردهای لازم را دارا هستند. مکش قوی‌تر، سیستم‌های گرمایشی و موتورهای مکنده فوق‌العاده قدرتمند، و به طور کلی تمیز کردن عمیق‌تر از طریق یک واحد طراحی راحت‌تر ساخته شده با مواد و اجزای سخت‌تر و انعطاف‌پذیرتر ارائه می‌شوند. به این ترتیب، می توانید کار را سریعتر و کارآمدتر انجام و خطر خرابی و تعمیر دستگاه را کاهش دهید.

استعلام قیمت خرید و فروش دستگاه موکت و فرش شوی برقی

اگر درباره استعلام قیمت خرید و فروش دستگاه فرش شوی برقی و موکت شوی برقی و مشخصات فنی آن ها سوالی داشتید، با تلفن های 02166565907 و 09216376463 تماس بگیرید.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید TwitterFacebookWhatsappTelegramLinkedInPin It

دیدگاهتان را بنویسید

×

سلام!

ارتباط با بخش پشتیبانی آنلاین فیدار کلین

×