پمپ کارواش اینتر

پمپ کارواش اینتر ایتالیا (Interpump Industrial Pressure Washer). به جرأت می توان گفت که شرکت INTERPUMP، یکی از برجسته ترین و قدیمی ترین شرکت های سازنده انواع پمپ های کارواش صنعتی و نیمه صنعتی در دنیا است. پمپ های تولید شده توسط این کمپانی شهیر ایتالیایی زبانزد خاص و عام است و محصولات آن در همه صنایع به وفور یافت می شود. ما در شرکت فیدار کلین کلیه محصولات برند INTERPUMP را به شما هموطنان عزیز با ضمانت 1 و خدمات پس از فروش 15 ساله ارائه می کنیم. به منظور خرید و استعلام قیمت پمپ کارواش اینتر با کارشناسان فیدار کلین تماس بگیرید.

تاریخچه شرکت اینترپمپ (INTERPUMP)

دنیای پاک

آب، همراه با هوا و زمین، شاید طبیعی ترین عنصر در نظر ما باشد، عنصری که معتقدیم بهتر از همه می شناسیم. اما در واقع، برای دانستن قدرت واقعی این عنصر طبیعی خیره کننده، مردم باید با علم و اشتیاق کار کنند. اینترپمپ شرکتی متشکل از تکنسین هایی است که با آب زندگی و کار می کنند، یک شرکت پیشرو در بازارهای سراسر جهان.

اینترپمپ امروزه بزرگترین تولید کننده پمپ های شستشوی فشار قوی در جهان است. سطح فناوری های مورد استفاده، فرآیندهای پیچیده اتوماسیون، استانداردهای با کیفیت بالا، تحقیقات و آزمایش های سیستماتیک و طراحی، همگی در محصولی که به طور جهانی به عنوان یک شاهکار فناوری تلقی می شود، هماهنگ هستند.

تاسیس شرکت

شرکت Interpump، یکی از بزرگترین و مشهورترین سازندگان انواع پمپ های فشار قوی در دنیا، در سال 1977 از شهود و تدبیر مردی به نام Fulvio Montipò متولد شد و به به خاطر سرسختی سایر افرادی که فلسفه او را پذیرفتند، توسعه یافت.

Montipò، در واقع، تغییرات فنی قابل توجهی را در محصول ایجاد می کند، طراحی و ساخت پمپ های فشرده تر، بی صدا و آسان تر برای نگهداری.

نوآوری در محصولات

یکی دیگر از عناصر واجد شرایط نوآوری، پذیرش پیستون های سرامیکی یکپارچه است که قابلیت اطمینان کلی برتر را تضمین می کند. این انقلاب معتبر به گروه Interpump اجازه داد تا از اوایل دهه 1980 رهبری جهانی را به دست آورد و حتی برای رقبا به مرجع شناخته شده بخش تبدیل شود.

صادرات محصولات

این اولویت پس از آن در طول سالها، تا به امروز، به لطف تکمیل محدوده و استانداردهای کیفیت بی نظیر، تضمین شده توسط کنترل کامل فرآیند تولید، از مواد اولیه تا محصول نهایی، تقویت می شود. گروه اینترپمپ امروزه پمپ هایی با فشار تا 500 بار و واشرهای تحت فشار برای مصارف حرفه ای تولید می کند که 75 درصد از فروش آن صادر می شود.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید TwitterFacebookWhatsappTelegramLinkedInPin It

دیدگاهتان را بنویسید

×

سلام!

ارتباط با بخش پشتیبانی آنلاین فیدار کلین

×