جاروبرقی نیمه صنعتی

خرید جاروبرقی نیمه صنعتی

جاروبرقی نیمه صنعتی آب و خاک (Semi Industrial Vacuum Cleaner)، جزو دسته بندی هایی است که اخیراً مورد توجه بسیاری از شرکت ها، سازمان ها، ادارات، ارگان ها، مجتمع های تجاری و مسکونی، کارخانه ها و … قرار گرفته است. از این رو فیدار کلین تصمیم گرفته است که طیف گسترده ای از این محصولات را با قیمت مناسب به شما بزرگواران عَرضه کند.

بررسی جارو برقی نیمه صنعتی

انتخاب جاروبرقی آنقدرها هم که به نظر می رسد آسان نیست، مخصوصاً در محیط های نیمع صنعتی و کاملاً صنعتی. قبل از خرید، باید ارزیابی کنید که آیا آن جارو برای کاربرد خاصی که مورد نیاز است به اندازه کافی خوب است یا به اندازه کافی بادوام است. لازم به ذکر است که اکثر جارو برقی های تجاری و حرفه ای که به عنوان نیمه صنعتی هم شناخته می شوند از لحاظ میزان کارکرد روزانه، محدودیت های خاصی دارند.

تفاوت جاروبرقی صنعتی و نیمه صنعتی

تفاوت اصلی یک دستگاه جاروی صنعتی با یک جاروی نیمه صنعتی در کیفیت مواد و مهندسی آن، قدرت موتور مکش و کیفیت فیلترهای آن است. اساساً به همین دلیل است که انتخاب کیفیت به جای یک دستگاه ارزان قیمت، اهمیت دارد.

جاروبرقی صنعتی: راه حلی قوی و حرفه ای برای مصارف سنگین و خاص.

برای جارو کردن مقادیر زیادی از انواع آلودگی های خشک و تر در صنعت، بهتر است یک مکنده صنعتی را انتخاب کنید تا کارایی و کارایی کار به حداکثر برسد و ایمنی اپراتورها و کارکنان بهبود یابد.

مشاوره خرید جاروبرقی نیمه صنعتی آب و خاک

به منظور خرید انواع دستگاه های جاروبرقی نیمه صنعتی آب و خاک می توانید از طریق شماره های 0216656597 و 09216376463 با ما تماس بگیرید.
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید TwitterFacebookWhatsappTelegramLinkedInPin It

دیدگاهتان را بنویسید

×

سلام!

ارتباط با بخش پشتیبانی آنلاین فیدار کلین

×