مبارزه با ویروس کرونا با دستگاه های کارواش نانو بخار

چگونه ویروس کرونا از داخل خودروی خود پاک کنیم؟

در ادامه به این سوال مهم پاسخ خواهیم داد و شما را با دستگاهی حرفه ای به منظور مبارزه با کرونا آشنا خواهیم کرد.

خوب، همانطور که می دانید در حال حاضر جهان درگیر ویروسی کشنده و خطرناک به نام کرونا است. نام علمی این بیماری (Coronavirusesn) می باشد و این ویروس توانسته در 149 کشور دنیا نفوذ پیدا کند. آغاز شیوع بیماری کرونا (COVID-19) در چین باعث شد که بسیاری از سازمان ها، ارگان ها، اصناف و … به دنبال راه حل هایی برای مهار و انتشار این ویروس کشنده باشند. در این مقاله می خواهیم به طور اختصاصی درباره نظافت و ضد عفونی کردن داخل خودرو با استفاده از فناوری نانو در دستگاه های کارواش نانو بخار صحبت کنیم تا ببینیم چگونه می توان از انتشار این ویروس و سایر ویروس های مهلک دیگر جلوگیری کرد و آن ها را از بین برد.

پس در ادامه با ما همراه باشید.

بخار، سدی محکم در برابر انواع ویروس های خطرناک

استفاده از فناوری های جدید، متدهای روز نظافت و تجهیزات حرفه ای می تواند از شیوع بیماری، ویروس و میکروب ها در داخل اتومبیل و سایر وسایل نقلیه دیگر جلوگیری کند. محیط داخل اتومبیل، فضایی مناسب برای رشد و تکثیر ویروس ها است. بنابراین لازم است روزانه به صورت منظم نظافت و ضد عفونی شوند. در غیر این صورت خطرات جبران ناپذیری نیز شما عزیزان را تهدید می کند.

بخار چندین دهه است به علت قدرت اثر بخشی فوق العاده و ضد عفونی کردن سطوح در صنعت نظافت مورد استفاده قرار می گیرد و بسیاری از محیط های گوناگون از متدهای نظافت با استفاده از بخار استفاده می کنند.

همانطور که ذکر شد بخار خاصیت ضد عفونی یا استرلیزه دارد و می تواند از آن برای از بین بردن و حذف کردن انواع ویروس ها، باکتری ها، قارچ ها و میکروب ها استفاده نمود. کافیست بخار با درجه حرارت بالا را به مدت چند دقیقه بر روی سطح آلوده قرار دهید تا هم فرایند نظافت به خوبی انجام شود و هم سطح به طور کامل ضدعفونی شود و اثری از هیچگونه ویروس، میکروب و باکتری ای باقی نماند.

فیدار کلین برای نظافت و ضد عفونی کردن محیط بیرونی و داخلی خودروی خود، استفاده از دستگاه های کارواش بخار نانو و بخارشوی های صنعتی را توصیه می کند.

معرفی دستگاه حرفه ای به منظور مبارزه با ویروس کرونا

دستگاه کارواش نانو بخار یکی از همان دستگاه هایی است که به کمک آن می توانید محیط بیرونی و درونی خودروی خود را نظافت و ضد عفونی کنید. این دستگاه ها که توسط بسیاری از شرکت های مشهور در ایران تولید می شوند قادرند بخار را هم به صورت خشک و هم به صورت مرطوب بر روی سطوح پاشش نمایند. بخار خروجی حاصل از کارواش های نانو بخار به اندازه کافی داغ هستند تا بتوانند انواع ویروس ها و آلودگی ها را از بین ببرند. همچنین به اندازه کافی ملایم هستند تا به سطوح بیرونی و درونی آسیبی وارد نکنند. با استفاده از این دستگاه های حرفه ای خودروی خود را از هر گونه ویروسی (نظیر ویروس کرونا) در امان نگه دارید. به علاوه اینکه می توانید با ترکیب بخار و مواد شوینده کارواشی ، می توانید کیفیت نظافت را به طور قابل ملاحظه ای افزایش دهید.

حتما قبل از خرید دستگاه های کارواش نانو بخار، با کارشناسان مرتبط حوزه صنعت نظافت مشورت نمایید.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید TwitterFacebookWhatsappTelegramLinkedInPin It

دیدگاهتان را بنویسید

×

سلام!

ارتباط با بخش پشتیبانی آنلاین فیدار کلین

×