مواد شوینده کارواش و خرید انواع شامپو نانو کارواش تاچلس حرفه ای

استعلام لیست قیمت مواد شوینده کارواش نانو تاچلس (شستشو بدون دخالت دست)

مواد شوینده کارواش نانو تاچلس با استفاده از فناوری نانو قادر است نظافت فوق العاده ای را در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما به ارمغان بیاورد. فیدار کلین به عنوان یکی از مراکز فروش مهم انواع شامپو کارواش نانو تاچ لس در ایران در خدمت تک تک شما عزیزان است. برند maranello از معتبر ترین برندهای ایتالیایی در زمینه تولید مواد شوینده نانو است. با استفاده از این مواد، کلیه عملیات دیتیلینگ را به طور کامل به صورت تاچلس ( بدون دخالت دست ) با بالاترین کیفیت نطافت را بر عهده گیرد. در ادامه انواعی از بهترین محصولات فیدار کلین را مشاهده می فرمایید. با کلیک بر روی هر یک از تصاویر می توانید اطلاعات کاملی از محصول بدست آورید. به منظور دریافت استعلام لیست قیمت مواد شوینده کارواش، با تلفن های 09124407632 و 02166565907 تماس بگیرید.

کاربردهای مواد شوینده کارواش نانو تاچلس در فرایند نظافت صنعتی

بدون شک، از جمله مهم ترین ملزومات هر کارواشی، مواد شوینده است، در این باره افراد می بایست بکوشند با دقت بالا باکیفیت ترین نمونه را تهیه کنند تا بازدهی و راندمان مطلوبی داشته باشند. لازم به ذکر است ما در این مطلب موارد مهم و کارآمدی را در مورد کارواش و بهترین مواد پیشنهادی، آورده ایم که مطمئناً برای تک تک شما عزیزان مفید واقع خواهد شد.

در ادامه ویدیویی از کاربرد مواد شوینده نانو تاچلس در شستشوی حرفه ای ماشین های سنگین برای شما عزیزان آماده کرده ایم که پیشنهاد می کنیم که حتماً این ویدیو را مشاهده نمایید.

مواد شوینده دارای انواع مختلفی می باشند که هر کدام از ویژگی هایی مجزا و منحصر به فرد برخوردار هستند. یکی از صنعت هایی که وجود انواع شوینده های مخصوص برای آن به طور ویژه اهمیت دارد، صنعت ماشین شویی و یا همان کارواش است. صنف کارواش برای ارائه ی با کیفیت ترین عملکرد ها و کسب اعتبار در زمینه ی فعالیت های خود در وهله ی اول می بایست مواد مناسبی را تهیه کند، چرا که نوع مواد انتخابی می تواند تاثیر بسزایی در روند فعالیت هایش بگذارد. به گونه ای که اگر کارواش از مواد نامناسب و نا مرغوبی استفاده کند قطعاً رضایت مشتری ها جلب نخواهد کرد، زیرا روند شست و شو در گرو میزان کیفیت موادی است که مورد استفاده قرار می گیرند.

مواد شوینده کارواش

ویژگی های مواد شوینده کارواش

کارواش داران برای داشتن بهترین عملکرد باید انواع ماده شوینده های مخصوص را تهیه  و خریداری کنند که ویژگی هایی نظیر موارد زیر را داشته باشد :

 • مواد شوینده کارواش باید قابلیت براق کنندگی بالایی داشته باشند.
 • به طور مخصوص برای شستن بدنه خودرو، داخل خودرو و موتور به کار روند.
 • مواد تهیه شده از یرند معتبری تهیه شده باشد.
 • و موارد متععد دیگری از این دست.

محصولات ما برای نظافت بخش های مختلف اتومبیل به کار می روند که عباتند از:

 • موتورشویی خودرو
 • شستشوی بدنه خودرو
 • صفرشویی خودرو
 • شستشوی لاستیک و رینگ
 • شستشوی انژکتور

خریداران انواع مواد شوینده کارواش در زمان خرید قطعاً دچار سردرگمی خواهند شد، زیرا که با انبوهی از برند ها و مدل ها مواجه می شوند. اگر کارواش داران گرامی در مورد انواع متریال تشکیل دهنده اطلاعات جامعی داشته باشند، قادر به انتخاب بهترین گزینه خواهند بود. پس لازم است هر کارواش داری در این زمینه به تحقیق و جست و جو بپردازد تا بتواند با آگاهی به خرید بپردازد و پیرو آن مراجعه کنندگان خود را بیشتر کرده و به کسب سود قابل توجهی برسد.

فروش قوی ترین مواد شوینده کارواش و انواع شامپو نانو تا چ لس

مواد شوینده تاچ لس چیست؟

قیمت فروش انواع مواد شوینده کارواش نانو تاچلس ( بدون دخالت دست ) متفاوت هستند. و به خیلی از عوامل بستگی دارند.

کارواش دار ها اگر پیرامون انواع مواد شوینده تاچ لس به جمع آوری اطلاعات بپردازند به طور حتم با مواد شوینده نانو آشنا خواهند شد. این نوع محصولات از جمله بهترین دستاورد هایی است که با استفاده از فناوری نانو تولید شده و دارای طرفداران متعددی در سطح جهانی می باشد. افراد اگر با ویژگی ها و مزیت های این شوینده های حرفه ای آشنا شوند و در مورد آن بیشتر بدانند قطعاً جزء مشتری های دائمی آن خواهند شد، چرا که استفاده از مواد شوینده ی نانو نسبت به دیگر شوینده های مخصوص به شست و شوی اتومبیل برای کارواش داران بسیار به صرفه تر است.
در ادامه بعضی از ویژه ترین خصوصیات انواع مواد نانو را آورده ایم که باعث شده اولین مشتری ها به خریداران دائمی تبدیل شوند:

 • مواد شوینده کارواش باید قابلیت براق کنندگی بالایی داشته باشند.
 • هر جا که اسمی از محصولات حاصل از نانو تکنولوژی آمد باید بدانید که قطعاً دارای ویژگی و خاصیتِ منحصر به فرد ضد میکروبی می باشد که مواد شوینده ی نانو هم از این قاعده مستثناء نیستند. شوینده های نانویی که به طور ویژه برای استفاده در انواع صنعت ها به خصوص برای صنعت ماشین شویی تولید می شوند، قادر اند انواع آلودگی های میکروبی را از بین برده و به طور کامل نابود کنند.
 • مواد نانویی که در کارواش ها مورد استفاده قرار می گیرند به مراتب بهتر از دیگر شوینده ها، سطح بدنه ی اتومبیل را براق و کاملاً درخشنده می کنند.
 • سرعت شست و شو با استفاده از این شوینده ها بسیار بالا تر است. این ویژگی را می توان چشمگیر ترین ویژگی برای کارواش داران نام برد چرا که در مدت زمان به مراتب کمتری می توانند به بازدهی بالایی برسند.
 • • صرفه جویی در میزان آب مصرفی یکی دیگر از با اهمیت ترین خصوصیات مواد شوینده کارواش است، به گونه ای که با استفاده از این شوینده میزان آب مصرفی نسبت به قبل حتی بیشتر از پنجاه درصد کاهش پیدا می کند و این را به عینه خواهید دید. دلیل اصلی کاهش میزان آب مصرفی با استفاده از این نوع مواد، آب کشی نکردن ماشین قبل از شروع به شست و شو است، زیرا استفاده از این شوینده ها در عین این که بهترین نتیجه را ارائه می دهند نیازی به آب کشی کردن ندارند.
 • قدیمی ترین و مقاوم ترین لکه های روی بدنه با استفاده از شوینده های نانو کاملاً بر طرف شده و از بین می روند.
 •  قطعاً دیده و یا شنیده اید که برخی از کارواش ها به گونه ای اتومبیل ها را می شویند که باعث بر صدمه دیدن رنگ بدنه ی خودرو می شوند، این اتفاق همواره افراد را از کارواش ها فراری کرده است. اما لازم است بگوییم شوینده هایی که حاصل از نانو تکنولوژی هستند، نه تنها به هیچ وجه به رنگ بدنه ی خودرو ها صدمه نمی زنند بلکه میزان شفافیت آن را بیشتر می کنند.
 •  و غیره.

ویژگی ها و خصوصیاتی که ذکر کردیم همه دلیلی واضح بر کیفیت بالای انواع این مواد شوینده حرفه ای هستند که استفاده از آن را به تمام کارواش داران و صنف هایی از این قبیل پیشنهاد می کنیم.

مواد شوینده کارواش تاچلس چیست؟

مواد شوینده تاچلس از جمله شوینده هایی هستند که با بهره مندی از وجود نانو تکنولوژی تولید شده است. این مواد درواقع شوینده هایی هستند که با استفاده از انواع ماشین آلات و دستگاه ها بدون این که نیازی به دخالت دست داشته باشند، فرایند شست و شو را انجام می دهند. دخیل نبودن دست با استفاده از مواد شوینده تاچلس دارای مزایای فراوانی می باشد.

فرایند هایی که شست و شوی اتومبیل در آن ها با دخالت دست انجام می شود ممکن است مشکلاتی از قبیل برخورد دستگاه های شست و شو به بدنه ی خودرو و آسیب رساندن به آن، رفتن رنگ بدنه ی خودرو، هدر رفتن مقدار زیادی آب و … به وجود بیاید که هیچ یک از آن ها شامل فرایند شست و شوی تاچلس نمی شوند.

یکی از عمده ترین دلایلی که رفته رفته تمام کارواش ها مجهز به دستگاه های شست و شوی تاچلس می شوند و انواع شوینده های نانو تاچلس را مورد استفاده قرار می دهند این است که با استفاده از این متد میزان کسب درآمد به مراتب بیشتر و رضایتمندانه تر می شود. زیرا نه تنها قیمت شوینده های نانو در مقایسه با میزان بازدهی و راندمانی که دارند بسیار مقرون به صرفه تر بوده بلکه سرعت فعالیت در این روش از شست و شو بسیار بیشتر از روش های سنتی شست و شوی خودرو ها است. علاوه بر این ها، کارواش هایی که از سیستم تاچلس برخوردارند دیگر مجبور به پرداخت مبالغ هنگفت در ازای قبوض آب نیستند که خود جزء بهترین دلیل هایی می باشد که موجب بر افزایش طرفداران این سیستم شست و شوی خودرو شده است.

مراحل شست و شو در کارواش ها با استفاده از سیستم و مواد شوینده تاچلس

فرایند شست و شو در این سیستم پر مزیت دارای تفاوت های بارزی از سیستم های سنتی مورد استفاده در کارواش هاست که مهم ترین مورد ها را در پایین ذکر کرده ایم:

 • در ابتدا می بایست مواد شوینده نانو آماده سازی شود که عمدتاً به دو صورت پودری و مایع وجود دارند. گفتنیست در کارواش ها معمولاً از نانو پودر های شوینده بیشتر از شوینده های مایع استفاده می شود. برای آماده سازی نانو پودر لازم است آن را با میزان مشخصی آب مخلوط کنید تا در نتیجه محلولی یک دست و یک نواخت به وجود آید.
 • محلول حاصل از ترکیب نانو پودر شوینده و آب پس از یک نواخت شدن داخل مخزن دستگاه کف پاش کارواش منتقل می شود. در این قسمت مسئول کارواش میزان باد دستگاه را تنظیم کرده و آماده می کند.
 • با استفاده از دستگاهی به نام دستگاه لانس کف پاش مواد آماده شده از پودر های شوینده ی نانو بر روی بدنه ی خودروی مورد نظر اسپری می شود. در این مرحله باید دقت داشت که سطح بدنه ی خودرو به هیچ وجه خیس نبوده و کاملاً خشک باشد. زیرا شوینده های نانو برای ضد عفونی و پاکسازی نیازی به آب اضافه ندارند.
 • با استفاده از دستگاهی به نام دستگاه لانس کف پاش مواد آماده شده از پودر های شوینده ی نانو بر روی بدنه ی خودروی مورد نظر اسپری می شود. در این مرحله باید دقت داشت که سطح بدنه ی خودرو به هیچ وجه خیس نبوده و کاملاً خشک باشد. زیرا شوینده های نانو برای ضد عفونی و پاکسازی نیازی به آب اضافه ندارند.
 • مرحله بعدی پس از پاشش مواد نانو روی بدنه ی خودرو مرحله ایست که می بایست منتظر ماند تا مواد تاثیر خود را بر لک ها و انواع کثیفی ها بگذارد. حداقل زمان مورد نیاز برای این مرحله دو دقیقه است تا بیشترین تاثیر گذاشته شود.  لازم به تاکید است که اگر محلول نانو بیش از حد روی بدنه ی خودرو بماند و خشک شود دیگر تاثیر چندان مطلوبی نخواهد گذاشت چون خشک شدگی از قدرتش می کاهد.
 • حال نوبت به مرحله ی آخر یعنی آب گیری خودرو می رسد. نحوه ی صحیح آب گیری خودرو ها بر خلاف تصور عموم از قسمت های پایین انواع ماشین ها شروع می شود، به طوری که باید با استفاده از دستگاه مخصوص آب گیری که نیازی به دخالت دست ندارد از قسمت گلگیر ها شروع به آبگیری شده و به ترتیب پیش روی کند تا در نهایت به سقف خودرو برسد.

نکاتی برای تمیز نگه داشتن خودرو برای مدت طولانی

تمیز نگه داشتن خودرو نه تنها ظاهر آن را بهبود می بخشد، بلکه می تواند طول عمر و ارزش فروش مجدد آن را نیز افزایش دهد. به همین دلیل است که در اینجا ما 10 نکته و توصیه اساسی را برای تمیز و براق نگه داشتن خودرو برای مدت طولانی تری به اشتراک می گذاریم:

1. به طور منظم بشویید

شستشوی منظم خودرو برای از بین بردن کثیفی ها، آلودگی ها و باقی مانده هایی که می توانند به مرور زمان به رنگ آسیب برسانند، ضروری است. شستشوی ماهانه یک قانون خوب است، اما اگر در مناطقی با آب و هوای شدید یا نزدیک به ساحل زندگی می‌کنید، ممکن است لازم باشد این کار را بیشتر انجام دهید.

2. از نور مستقیم خورشید خودداری کنید

قرار گرفتن طولانی مدت در معرض نور مستقیم خورشید می تواند به رنگ و فضای داخلی خودرو شما آسیب برساند. تا حد امکان در سایه پارک کنید یا از محافظ شیشه جلو برای کاهش قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش استفاده کنید.

3. از موم محافظ استفاده کنید

استفاده از یک لایه موم محافظ حداقل دو بار در سال یک مانع اضافی در برابر عناصر و آلاینده ها ایجاد می کند. موم از رنگ محافظت می‌کند، به آن درخشندگی می‌دهد و شستشو را آسان‌تر می‌کند و باعث می‌شود کثیفی و آب راحت‌تر از بین بروند.

4. فضای داخلی را به طور منظم تمیز کنید

تمیز کردن فضای داخلی خودرو برای زیبا و شاداب نگه داشتن آن بسیار مهم است. فرش ها، صندلی ها و فضای بین صندلی ها را جاروبرقی بکشید تا گرد و غبار و زباله ها پاک شود.

5. از ریختن مواد خودداری کنید

مایعات را در ظروف در بسته حمل کنید و برای جلوگیری از ایجاد لکه و بوی نامطبوع از خوردن غذا در داخل خودرو خودداری کنید.

6. از پوشش های محافظ استفاده کنید

استفاده از روکش های محافظ برای صندلی ها و فرمان را در نظر بگیرید. این روکش ها به جلوگیری از سایش زودرس و محافظت در برابر کثیفی و لکه کمک می کنند.

7. لاستیک ها را تمیز نگه دارید

لاستیک ها و رینگ ها را بشویید تا ظاهری کامل به وسیله نقلیه خود بدهید. لاستیک های تمیز همچنین می توانند ایمنی را با ایجاد چسبندگی بهتر در جاده بهبود بخشند.

8. لاستیک ها و رینگ ها را تمیز کنید

لاستیک ها و رینگ ها می توانند مقدار زیادی کثیفی و بقایای ترمز را جمع کنند. از یک پاک کننده لبه و یک برس مناسب برای از بین بردن تجمع کثیفی و حفظ آنها در شرایط خوب استفاده کنید.

9. مراقب شیشه باشید

به طور منظم پنجره ها را با محصولات خاص تمیز کنید تا دید بهینه و ظاهری بی عیب و نقص داشته باشید. دید واضح برای ایمنی رانندگی ضروری است.

10. تعمیر و نگهداری عمومی را بررسی کنید

ماشین خود را در شرایط مکانیکی خوب نگه دارید، زیرا یک وسیله نقلیه خوب نگهداری راحت تر تمیز و در شرایط خوب است. تعویض روغن، ترمزها، سیستم تعلیق و سایر جنبه های مکانیکی را به طور منظم انجام دهید.

به منظور استعلام لیست قیمت فروش و خرید انواع مواد شوینده کارواش و انواع شامپو کارواش تاچلس نانو با کارشناسان فیدار کلین تماس گرفته تا از مشاوره های حرفه ای و تخصصی بهره مند شوید.

آدرس های دیگر این صفحه:

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید TwitterFacebookWhatsappTelegramLinkedInPin It
×

سلام!

ارتباط با بخش پشتیبانی آنلاین فیدار کلین

×