درباره فیدار کلین

فیدار کلین به عنوان تخصصی ترین شرکت در زمینه مشاوره، فروش و ارائه انواع تجهیزات مکانیزه نظافت و شستشوی صنعتی به بازارهای داخلی، تأسیس شد. هدف فیدار کلین، ارائه مشاوره دلسوزانه، فوق تخصصی و حرفه ای در زمینه تجهیز صنایع گوناگون به انواع دستگاه های نظافتی بوده که در این راستا توانسته با کمپانی های مشهور بین المللی و تولید کنندگان داخلی نیز همکاری های گسترده و تنگاتنگی داشته باشد. طیف گسترده محصولات فیدار کلین شامل انواع: دستگاه های کارواش بخار نانو، دستگاه های جاروبرقی صنعتی، دستگاه های فرش و مبل شوی، مواد شوینده حرفه ای، دستگاه های شستشوی فشار قوی آب و بسیاری محصولات صنعتی دیگر است. لازم به ذکر است که کلیه محصولات شرکت فیدار کلین، گواهینامه و استانداردهای لازم در زمینه کیفیت محصولات را دریافت نموده است. به علاوه اینکه کلیه دستگاه ها و تجهیزات مطابق با استانداردهای زیست محیطی است.

تیم شرکت فیدار کلین

تمامی اعضای تیم شرکت فیدار کلین از مجرب ترین و کارآزموده ترین افراد می باشند که پروژه های مشهور و متنوعی را در سرتاسر کشور عزیزمان ایران به مرحله اجرا رسانده اند. تمامی کارشناسان شرکت در تمامی مراحل خرید، راه اندازی و خدمات پس از فروش در کنار شما خواهند بود.

چشم انداز و اهداف ما

استراتژی و چشم انداز ما، صادرات انواع تولیدات داخلی به کشورهای همسایه است و امیدواریم بتوانیم با تلاش گسترده مجموعه فیدار کلین به این هدف مهم دست پیدا کنیم.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید TwitterFacebookWhatsappTelegramLinkedInPin It
×

سلام!

ارتباط با بخش پشتیبانی آنلاین فیدار کلین

×