واترجت پتروشیمی و صنایع نفت و گاز

واترجت پتروشیمی و صنایع نفت و گاز، نوعی خاص از دستگاه های واترجت صنعتی هستند که به منظور شستشو و نظافت در این گونه محیط ها توسط شرکت های سازنده تجهیزات نظافت صنعتی در دنیا، طراحی، ساخته و ارائه می شوند. زیر بنای  صنایع نفت و گاز، پالایشگاه ها، سکوهای نفتی و پتروشیمی ها به منظور استخراج و هم فرآوری نفت و گاز، قوی ترین استانداردهای ایمنی عملیاتی هستند. به همین منظور بایستی به منظور تضمین یک سرویس ایمن و موثر، تولید، تاسیسات ذخیره سازی و حمل و نقل با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات نظافت و شستشوی صنعتی، به طور منظم بازرسی، تمیز و سرویس دهی شوند.

نفت، اهداف مهمی را در سرتاسر دنیا انجام می دهد. با این حال، به دلیل ماهیت قابل اشتعال آن در این گونه صنایع بسیار خطرناک بوده و به منظور حفظ ایمنی، صنعت پتروشیمی به تمیزکاری خاصی نیاز دارد. تمیز کردن میدان نفتی، بخش های مهم است، زیرا به حذف چربی های اضافی، روغن، لجن و سایر موادی که می‌تواند برای کارکنانی که در اطراف دکل و پالایشگاه کار می‌کنند خطرناک باشد، کمک می‌کند و در غیر این صورت می‌تواند خطر انفجار را ایجاد کند و اتفاقات جبران ناپذیر را ایجاد کند. عزیزانی که در صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی فعالیت می کنند، می توانند با انجام فعالیت های نظافت حرفه ای میدان های نفتی، به حفظ ایمنی کارکنان کمک کنند. شما عزیزان می توانید از واترجت پتروشیمی فیدار کلین در انواع آب گرم و آب سرد از 110 الی 1400 بار استفاده نمایید. دستگاه های ما دارای استانداردهای ملی و بین المللی به منظور استفاده در صنایع نفت و گاز هستند.

کاربردهای دستگاه های واترجت فیدار کلین در بخش های گوناگون صنایع نفت، گاز و پتروشیمی:

  • ناحیه های خطرناک
  • ناحیه های غیر خطرناک
  • دکل های حفاری زمینی یا دریایی
  • خطوط لوله
  • تانکرها
  • FPSO ها
  • و بسیاری مناطق دیگر

استفاده از بهترین واترجت پتروشیمی برای نظافت

یکی از ساده‌ترین روش‌ها و بهترین تجهیزات به منظور تمیز کردن دکل‌های نفت خام، دستگاه های ضد انفجار است. یک دستگاه کارواش ضد انفجار با ترکیب مواد شوینده می تواند هر یک از موادی را که روی دکل نفتی یافت می شود، حذف و به تمیز و ایمن نگه داشتن آن کمک کند. مواد شیمیایی مورد استفاده برای محیط زیست بی خطر هستند، که آنها را برای استفاده در یک سکوی نفتی در وسط اقیانوس ایده آل می کند. این ترکیب آب با فشار بالا و مواد شوینده قادر است تمام آلودگی ها نظیر چربی، روغن، نمک و غیره را حذف تا پالایشگاه و دکل نفت تا حد امکان ایمن گردد.

در تمیز کردن میدان نفتی، استفاده از یک دستگاه کارواش صنعتی بسیار مهم است. با توجه به قدرت این تجهیزات، هر منطقه ای را می توان تمیز کرد، مهم نیست که میزان آلودگی چقدر باشد. شستشوی با استفاده آب فشار قوی، همچنین با دور نگه داشتن تمام مناطق از مواد قابل اشتعال، از جمله تجهیزات و موارد دیگر، به جلوگیری از انفجار کمک می کند. با تمیز کردن میدان نفتی، به حفظ ایمنی کارکنان و همچنین کسانی که در نزدیکی میدان نفتی کار می کنند، کمک می کنید.

نظافت صنایع نفت و گاز نیز بایستی با دقت بسیار بالا انجام گردد. این جایی است که روغن فرآوری می شود یا به بنزین، سوخت دیزل و غیره بسیار مورد نیاز تبدیل می شود. یک واتر جت برای این منظور باید بیش از 700 بار باشد و می تواند به اندازه 2800 بار برای تمیز کردن تجهیزات، ساختمان ها، دیوارها، سقف ها و غیره قدرتمند باشد. فرآیند شستشو و نظافت در یک میدان نفتی یا پالایشگاه باید توسط افراد مجرب انجام گیرد، صرفاً به دلیل مقدار توانی که برای تمیز کردن کامل پالایشگاه نفت لازم است. تمیز نگه داشتن پالایشگاه نفت به کارآمد کردن این صنایع کمک شایانی می کند.

راه حل های استفاده از واترجت پتروشیمی در دکل های حفاری

مسئله شماره 1:

مشکل: یکی از مشتریان عزیز از یکی از پتروشیمی های معروف با شرکت ما تماس تلفنی برقرار کرد و قصد داشت دستگاه کارواش برای نظافت صنعتی، خریداری کند. این مشتری عزیز ما، به یک دستگاه خاص به منظور استفاده در محیط ضد انفجار نیاز داشت.

راه حل: تیم شرکت فیدار کلین برای مشتری ما یک دستگاه حرفه ای از بدنه استیل و متناسب با استانداردهای جهانی از نوع آب گرم به این مشتری عزیز ارائه کرد.

نتایج: مشتری از نتایج مشاهده شده از این تجهیزات آنقدر راضی بود که چندین دکل دیگر را برای سایر دکل های خود خریداری کرد.

مسئله شماره 2:

در سکوهای حفاری، تمیز نگه داشتن دکل، جزء جدایی ناپذیر برنامه ایمنی این گونه صنایع مهم است، بنابراین تجهیزات نظافت صنعتی بایستی برای راحتی کاربر طراحی شوند، قابل اعتماد باشند و در زمان های خرابی سریعاً تعمیر و دوباره استفاده شوند.

راه حل: دستگاه های شستشوی فشار قوی آب، بایستی از لحاظ کیفیت عملکرد، کارایی و قدرت بالا باشند تا بتوان از آن ها در صنعت استفاده کرد.

اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری در مورد قابلیت‌های دستگاه واترجت پتروشیمی در صنعت نفت و گاز داشته باشید، همین امروز با تلفن 02166565907 و 092166376463 تماس بگیرید.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید TwitterFacebookWhatsappTelegramLinkedInPin It

دیدگاهتان را بنویسید

×

سلام!

ارتباط با بخش پشتیبانی آنلاین فیدار کلین

×