واترجت آب گرم صنعتی

بررسی و خرید دستگاه های واترجت آب گرم صنعتی (Hot Water High Pressure Cleaners)

آیا نیاز به تمیز کردن کامل سطوح کثیف دارید؟ پس با این مطلب که درباره دستگاه های واتر جت آبگرم است، با ما همراه باشد تا اطلاعات مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. یک دستگاه واترجت آب گرم صنعتی در زمان و مواد شوینده شما صرفه جویی می کند و به طور موثرتری نسبت به مدل های آب سرد تمیز می کند. اما با وجود مدل‌های بسیار متنوع و قیمت‌های بسیار متفاوت، انتخاب مدل مناسب واتر جت آبگرم ممکن است دشوار باشد.

واترجت آب گرم صنعتی (Hot Water High Pressure Cleaners)، یکی دیگر از انواع دستگاه های شستشوی فشار قوی آب است که قدرت فوق العاده ای در نظافت و پاک کردن انواع آلودگی های سخت و چسبنده را دارد. با این دستگاه ها شما می توانید تمامی چربی ها و آلودگی ها را به راحتی از روی سطوح پاک کنید. اگرچه این دستگاه ها در مقایسه با دستگاه های آب سرد هزینه بالایی دارند، اما استفاده از آب گرم می‌تواند در دراز مدت برای شما عزیزان مقرون به صرفه‌ باشد، زیرا نیازی به استفاده از مواد شیمیایی مضر و خطرناک ندارید.

آب گرم در نظافت و از بین بردن آلودگی ها، بسیار سریع‌ تر از دستگاه های آب سرد عمل می‌کند، زیرا گرمای آب به جای فشار دادن آن‌ها بر روی سطح، مواد را تجزیه و سطح را خیلی سریع‌ تر تمیز می‌کند. علاوه بر این، آب داغ چربی و روغن را به سرعت تجزیه و شُل می‌کند، با سرعتی که حتی با مواد شیمیایی قابل مقایسه نیست. این باعث می شود آنها برای هر نوع تمیز کردن ماشین آلات بسیار محبوب باشند.

مشاهده لیست انواع محصولات واترجت صنعتی 

چگونه واتر جت آبگرم را انتخاب کنیم؟

واترجت آبگرم، دستگاهی فوق العاده قدرتمند است. می تواند انواع سطوح را فورا و به طور کامل تمیز کند. قدرت فشار در ترکیب با آب گرم تمیز کردن را آسان و با کیفیت بی عیب و نقص می کند. با این حال، مهم است که جنبه های خاصی را در نظر بگیرید تا دستگاه مناسب برای نیازهای خود را پیدا کنید. در ادامه اطلاعاتی در مورد مواردی که هنگام انتخاب دستگاه خود باید به آن توجه کنید، آورده شده است.

معیار شماره 1: فشار، جریان و قدرت

دستگاه شستشوی فشار قوی آبگرم، دستگاهی است که عمدتاً برای تمیز کردن حرفه ای در محیط استفاده می شود. بنابراین، قدرت بالا برای تمیز کردن خوب بسیار ضروری است. شما باید محصولی را انتخاب کنید که دارای توان و فشار کاری متناسب با نیازهای شما باشد. یک دستگاه 2000 وات می تواند فشاری معادل 140 بار داشته باشد. این همچنین با سرعت جریان آب تقریباً 450 لیتر در ساعت مطابقت دارد. علاوه بر این، هرچه سرعت جریان آب بیشتر باشد، فشار عملیاتی قوی تر است. اما برای استفاده حرفه ای باید مدلی با توان 4000 وات، فشار 210 بار و جریان آب 600 لیتر در ساعت انتخاب کنید.

معیار شماره 2: کارکرد

هنگام انتخاب دستگاه آب گرم صنعتی، بررسی ویژگی های مختلف آن نیز ضروریست. مدلی را انتخاب کنید که به ساده کردن استفاده از دستگاه کمک می کند. یعنی اینکه بتوانید به راحتی از آن استفاده کنید. علاوه بر این، مدل هایی دارای محل نگهداری سیم برق نیز بسیار کاربردی هستند. به این ترتیب، لازم نیست پس از هر بار استفاده، سیم را بغلتانید. یا اگر می‌خواهید کنترل بهینه بر استفاده از دستگاه داشته باشید، ترجیحاً مدل‌های مجهز به صفحه LCD را انتخاب کنید که داده‌های ضروری مختلف را بر روی خودش نمایش می‌دهد.

معیار شماره 3: تجهیزات جانبی دستگاه

کارواش های آبگرم معمولاً تعدادی لوازم جانبی دارند. مدل های معمولی دارای شلنگ فشار قوی، لنس و تفنگی هستند. با این حال، تجهیزات با کیت لوازم جانبی که انتخاب می کنید باید نیازهای شما را برای تمیز کردن سطوح برآورده کند.

معیار شماره 4: تکنولوژی موتور

واتر جت های آبگرم از لحاظ موتوریزه شدن، می توانند انواع مختلفی از تکنولوژی را شامل شوند. بنابراین، شما باید مشخصات آنها را بدانید تا بتوانید بهترین را برای خود انتخاب کنید. شما می توانید از 3 نوع موتور انتخاب کنید که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم:

موتور الکتریکی یونیورسال: این نوع موتور معمولاً درمحصولات entry-level وجود دارند. این نوع موتورها برای مصارف خانگی بسیار مناسب اند.

موتور القایی الکتریکی: این نوع موتور برای همه کاره ترین مدل های حرفه ای در نظر گرفته شده است. این نوع از تجهیزات، حداکثر راحتی استفاده و کارایی بالا را تضمین می کنند.

موتور حرارتی: این موتور برای افراد حرفه ای که می خواهند تجهیزاتی را که نیازی به اتصال الکتریکی ندارند، ایده آل است. این نوع موتور، بهترین راحتی در استفاده و مانور فوق العاده را ارائه می دهد.

معیار 5: جنس بدنه دستگاه

یکی دیگر از معیارهای مهم در انتخاب دستگاه شما، استحکام و جنس بدنه آن است. انواع مختلفی از متریال وجود دارد که بدنه پمپ تمیز کننده را تشکیل می دهند. بنابراین، شما باید یکی را انتخاب کنید که به بهترین وجه مطابق با نیازهای شما باشد:

  1. Composite: ایده آل برای استفاده گاه به گاه.
  2. Aluminium: برای سبکی و مقاومت در برابر اکسیداسیون بسیار مناسب است.
  3. Brass: به عنوان متریال جایگزین برای آلومینیوم مورد استفاده قرار می گیرد.

چگونه از دستگاه واترجت آب گرم صنعتی استفاده کنیم؟

یک دستگاه آب گرم صنعتی، مانند یک دستگاه سنتی یا قدیمی که قبلا استفاده می شد، با یک دیگ بخار کوچک کار می کند. این دیگ بخار، آبی را که توسط پمپ پاشیده می شود گرم می کند.

این مشخصه، میزان کارایی و تمیز کردن دستگاه را بهبود می بخشد. این به آن اجازه می دهد تا به طور موثرتری چربی زدایی و آلودگی های عمیق روی سطوح مختلف را حذف کند.

ویدیو دستگاه واترجت آب گرم صنعتی

ویدیو زیر نحوه کارکرد و شستشوی سطوح با استفاده از دستگاه های واترجت آب گرم را نشان می دهد. پس حتماً ویدیو زیر را مشاهده نمایید.

آماده سازی واتر جت آبگرم

بسته به مدلی که برای گرم کردن آبگرمکن استفاده می کنید، مخزن سوخت را به برق متصل کنید. البته توجه داشته باشید که مدل های هیدروکربنی ممکن است از برخی جهات مقرون به صرفه تر باشند. مخزن آب دستگاه را که معمولاً در پشت دستگاه قرار دارد با شلنگ پر کنید. سپس تمام لوازم جانبی دستگاه را به کیت اتصال وصل کنید.
بعد، مخزن مواد شوینده را با مواد شوینده پر کنید. لازم به ذکر است که استفاده از ماده تمیز کننده الزامی نیست. فقط لازم است کثیفی های عمیق را تمیز کنید.

یک ماده ضد رسوب را در قوطی در مخزن بافر بمالید. این کار از گرفتگی سیم پیچ ها جلوگیری می کند.

دستگاه را روی فشار صحیح تنظیم کنید. به طور کلی، 140 بار فشار خوبی برای تمیز کردن خوب است.

دما را با انتخاب سطح حرارت مناسب کنترل کنید: بین 30 تا 60 درجه سانتیگراد برای سطوح ظریف و بیش از 90 درجه سانتیگراد برای حذف چربی، رزین و ذرات گیر کرده در کف یا دیوار.

سپس می توانید با استفاده از تفنگی دستگاه، آب را بر روی سطوح آلوده پاشش کنید.

بعد از اتمام فرآیند شستشو، پمپ دستگاه را تخلیه کنید تا فشار باقیمانده پس از استفاده از آن آزاد شود. برای این کار موتور را پس از جدا کردن شلنگ حدود 20 ثانیه روشن کنید.

سیم برق را جدا کنید و تمام لوازم جانبی را بردارید.

فیلتر را از هرگونه کثیفی که در داخل، دهانه و سایر تجهیزات انباشته شده است تمیز کنید.

خوب است بدانید! برای افزایش طول عمر دستگاه و به دلایل ایمنی، پس از هر بار استفاده، دستگاه را روی «آب سرد» قرار دهید.

مشاوره رایگان خرید و قیمت فروش انواع واترجت آبگرم صنعتی

به منظور نظافت و شستشوی موثرتر و سریعتر سطوح، بهتر است از یک دستگاه فشار قوی آب گرم استفاده کنید. قدرت جت در ترکیب با گرما یک دستگاه تمیز کننده عالی را ایجاد می کند. این تجهیزات حتی قادر به یخ زدایی سطوح بسیار آلوده نیز هستند.

با این وجود، یک دستگاه آب سرد هنوز از برخی جهات سودمند است. برخلاف محصولات آبگرم، سازگار با محیط زیست است و انرژی بسیار کمتری مصرف می کند، حتی با مدل هایی که مقاومت الکتریکی دارند. همچنین به دلیل سبکی و مقرون به صرفه بودن آن، به ویژه برای افراد، خطر کمتری دارند، حمل آن ها آسان است و در نهایت انتخاب بین مدل آب گرم و آب سرد به نیاز و بودجه شما بستگی دارد.

اگر قصد خرید، استعلام قیمت فروش و مشاوره رایگان در خصوص انواع دستگاه های واترجت آب گرم (آبگرم) صنعتی هستید، با کارشناسان ما در شرکت فیدار کلین تماس (02166565907 و 09216376463) حاصل فرمایید.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید TwitterFacebookWhatsappTelegramLinkedInPin It

دیدگاهتان را بنویسید

×

سلام!

ارتباط با بخش پشتیبانی آنلاین فیدار کلین

×