بهترین جرم گیر موتور خودرو

در این مقاله قصد داریم انواع گوناگون بهترین جرم گیر موتور خودرو را معرفی کنیم. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات کامل را به شما عزیزان منتقل کنیم.

موتور خودرو و اجزای آن با گذشت زمان به طرز باورنکردنی ای آلوده می شوند، گل و لای و کثیفی جاده به طور مداوم به داخل محفظه موتور منتقل می شود، در حالی که رسوبات روغن و گریس نیز جمع می شوند. و در حالی که بیشتر سطوح دیگر را می توان به سادگی با یک دستگاه شستشوی فشار قوی منفجر کرد، این ایده خوبی نیست که 100 بار را مستقیماً به دینام یا توزیع کننده خود شلیک کنید.به همین دلیل است که یک چربی‌گیر خوب بسیار منطقی است. به سادگی آن را روی موتور خود اسپری کنید، چند دقیقه آن را با یک برس هم بزنید و با مقداری آب بشویید (مواظب باشید). ما تحقیق کرده‌ایم و بهترین نمونه‌های موجود برای فروش و برخی اطلاعات مفید را پیدا کرده‌ایم تا محفظه موتور شما بدرخشد.

معرفی انواع بهترین جرم گیر موتور خودرو

1) جرم گیر موتور خودرو Bilt Hamber Surfex HD Cleaner

این جرم گیر را می توان شماره یک به منظور نظافت موتور اتومبیل و اجزای آن دانست. این محصول ترکیبی از چربی زدا و پاک کننده همه منظوره (APC)، پاک کننده Bilt Hamber Surfex-HD Cleaner است که نظافت عمیق و باکیفیتی را برای شما بزرگواران به ارمغان می آورد. این جرم گیر بر پایه آب و کاملاً زیست تخریب‌پذیر، در روغن، گریس و رسوبات آلی که در محفظه موتور شما ایجاد می‌شوند، مؤثر است. همچنین قیمت بسیار خوبی دارد و می توان آن را برای تمیز کردن رنگ، فرش، چرخ و لاستیک رقیق کرد.

2) جرم گیر موتور خودرو MARANELLO

جرم گیر برند MARANELLO جزو بهترین، پرفروش ترین و پرمصرف ترین محصولات در کشور ایران محسوب میگردد که توسط شرکت فیدار کلین به طور گسترده ای ارائه میگردد.

مشاهده لیست انواع محصولات و استعلام قیمت انواع موتور شوی 

3) جرم گیر موتور خودرو Autoglym Engine & Machine Cleaner

جرم گیر موتور و ماشین بر پایه آب Autoglym، یک پاک کننده موتور با اسپری موثر، انتخابی فوق العاده برای از بین بردن روغن، گریس، آلودگی و فیلم ترافیکی است. هم به عنوان چربی‌گیر و هم به عنوان شوینده کار می‌کند، استفاده از آن فوق‌العاده آسان است و محفظه موتور و اجزای آن را بسیار عالی تمیز می‌کند. به این دلیل ساده که پیشنهاد Bilt Hamber ارزش پولی بهتری دارد، جایگاه اول را از دست می دهد.

4) جرم گیر موتور خودرو STP GST73500ENP Engine Degreaser Professional Series

این جرم گیر موتور سنگین از STP به خاک و رسوبات نفوذ کرده و آنها را حل می کند. اسپری باید روی یک موتور گرم اعمال شود، اجازه دهید 10-15 دقیقه بماند و سپس با آب شسته شود. با این حال، این یک حلال نفتی است، بنابراین مراقب باشید آن را روی قطعات لاستیکی و رنگ قرار دهید.

5) جرم گیر موتور خودرو Granville Gunk 734 5L Degreaser

این روغن‌گیر با ارائه بیش از پنج لیتر چربی‌زدای، برای چربی‌زدایی موتور خوب است تا زمانی که مراقب باشید آن را روی رنگ یا آسفالت نریزید. این یک انتخاب مؤثر است.

6) جرم گیر موتور خودرو WD-40 Specialist Fast Acting Degreaser

این جرم گیر مبتنی بر حلال با «Smart Straw» عرضه می‌شود که آن را راهی عالی برای از بین بردن کثیفی و کثیفی در مناطق کوچک، مانند سر پیچ، می‌کند. در نفوذ روغن، کثیفی و آلودگی در عرض چند دقیقه خوب است. برای استفاده روی فلز و شیشه ایمن است، برای کارهای کوچک (از جمله در اطراف خانه) عالی است، اما هر کار بزرگتر به سرعت ثابت می کند که آئروسل 500 میلی لیتری به اندازه کافی بزرگ نیست.

7) جرم گیر موتور خودرو Meguiar’s G180224EU Heavy Duty Multi-Purpose Cleaner

نه به اندازه سایر محصولات ذکر شده در بالا، این جرم گیر زدا از برند مشهور Meguiar را می توان بر روی سطوح بیشتری استفاده کرد. برای استفاده بر روی فلز، لاستیک، پلاستیک و پارچه ایمن است، به از بین بردن چربی، کثیفی و آلودگی با چند دم از بطری کمک می کند.

نتیجه گیری

در این مقاله درباره بهترین جرم گیر موتور خودرو صحبت کردیم. اگر سوالی درباره این موضوع درایدف حتماً در بخش دیدگاه های این مقاله آن را مطرح فرمایید تا سریعاً به آن پاسخ دهیم.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید TwitterFacebookWhatsappTelegramLinkedInPin It

دیدگاهتان را بنویسید

×

سلام!

ارتباط با بخش پشتیبانی آنلاین فیدار کلین

×