بخارشوی صنعتی

خرید دستگاه بخارشوی صنعتی حرفه ای

دستگاه بخارشوی صنعتی (Industrial Steam Cleaner)، دستگاهی کاربردی، قدرتمند و کاملاً حرفه ای است که از قدرت پاشش بخار به منظور نظافت و ضد عفونی کردن سطوح استفاده می نماید و سطحی پاک و عاری از هرگونه آلودگی برای شما به ارمغان می آورد.

در طی سالیان متمادی، بخار شوی ها به تجهیزات شماره یک برای انجام امور نظافتی در محیط های مختلف تبدیل شده اند. تمیز کردن با بخار نه تنها نتایج بهتری نسبت به سایر روش های نظافت دارد، بلکه به دلیل خاصیت ضد عفونی ای کننده ای که دارد، سطح را کاملاً پاک می گرداند. همچنین ه دلیل فشار و حرارت زیاد دستگاه بخار شوی صنعتی، معمولاً این تجهیزات به یکی از بهترین دستگاه های موجود به منظور از بین بردن کثیفی ها، آلودگی ها و لکه های چسبنده هستند.

استفاده از دستگاه های شستشو با بخار، برای بسیاری از صنایع کوچک و بزرگ مورد استفاده  قرار می گیرند. شما می توانید متناسب با عواملی نظیر هزینه، برند دستگاه و محیطی که قصد استفاده از آن را دارید، نوع دستگاه خود را انتخاب و خریداری کنید.

نکات کلیدی درباره بخار شوی صنعتی:

بخارشوی ها به دلیل قابلیت های فشار و حرارت بالا، حذف کثیفی و لکه هایی که روش های دیگر نمی توانند از پس آن برآیند، برای کارهای سخت نظافتی محبوب شده اند.
بخارشور های صنعتی مزایایی مانند از بین بردن لکه بدون مواد شیمیایی مضر و خطرناک، ضد عفونی کردن سطوح با از بین بردن باکتری ها، از بین بردن بوهای نامطبوع، تمیز کردن بهداشتی و حذف اجسام سخت مانند آدامس و گرافیتی را ارائه می دهند.
هنگام انتخاب بخارشوی، عواملی مانند دما، فشار بخار، ظرفیت مخزن آب، تحرک، اندازه و میزان توان مصرفی را در نظر بگیرید.

مشاهده لیست انواع دستگاه های کارواش بخار

نحوه استفاده از دستگاه بخارشوی صنعتی

در ادامه قصد داریم درباره نحوه فرآیند کاری دستگاه های شستشوی با بخار، اطلاعاتی را به شما بزرگواران بدهیم. پس تا انتها با ما همراه باشید.

پیش گرم کردن

در دستگاه های شستشوی با بخار، از آب استفاده می شود (ترجیحاً آب مقطر). دمای آب قبل از اینکه تحت فشار از طریق یک نازل پاشش شود، تا نقطه جوش آن 212 درجه فارنهایت / 100 درجه سانتیگراد افزایش و به بخار تبدیل می شو که مقدار آب را بیش از 1700 برابر افزایش می دهد، تمام فشار لاتزم ایجاد شده و هیچ پمپ دیگری مورد نیاز نیست. در نتیجه، بخار شوی‌ ها معمولاً دستگاه های نظافت ساده ای هستند که بسیار ساده مورد استفاده قرار می گیرند.

فرآیند کاری

گرما و رطوبت بخار بسیار بالا که از نازل خارج می شود، کثیفی های سرسخت و لکه هایی که به سطوح می چسبد را به طور کامل از بین می برد. این کار مانع از چسبیدن کثیفی ها و لکه ها شده و سطوحی که تمیز شده اند بلافاصله پس از استفاده از بخار، خشک می شوند. به این دلیل که این دستگاه ها دارای محتوای آب بسیار کم هستند. همچنین برخی از این تجهیزات دارای قابلیت مکندگی هستند که با استفاده از این قابلیت می توان سطوح را در کمترین زمان ممکن خشک و قابل استفاده نمود.

علاوه بر این، بخار در دمای صدها درجه بسیار موفق تر از روش های دیگر در خلاص شدن از شر باکتری ها و ویروس ها از سطوح نرم مانند فرش و اثاثیه یا لوازم دیگر است. توسط مؤسسه ملی بهداشت نشان داده شده است که آلرژی های گرد و غبار خانگی و ترکیبات خطرناک را کاهش می دهد.

چرا باید یک بخار شور صنعتی برای محیط تان تهیه کنید؟

هنگامی که به دنبال سرمایه گذاری در مورد خرید یک دستگاه بخار شوی هستید، به این فکر کنید که چگونه می تواند کسب و کارتان محیط شما را بهبود بخشد. مشتریان شما هنگام تمیز کردن پس از بازسازی ساختمان، فعالیت های صنعتی و حذف گرافیتی، تمیز کردن با بخار را ترجیح می دهند.

بهترین راه برای تمیز کردن آشپزخانه، ناهار خوری و سرویس های بهداشتی بدون استفاده از مواد شیمیایی، استفاده از دستگاه های شستشوی با بخار نوع دیزلی است. تمیز کردن فرش ها، کف های سخت، دوغاب، کاشی، مبلمان و لوازم آشپزخانه در خانه ها با استفاده از پاشش بخار بسیار بسیار آسان است.

مزایای استفاده از دستگاه های شستشو با بخار

1. از بین بردن لکه ها و آلودگی های سخت و چسبنده با بخار

بخار مداوم قادر است لکه ها و کقیفی ها را بدون استفاده از مواد شیمیایی مضر و خطرناک پاک کند. از چربی، لکه های غذا گرفته تا روغن و نشانگرها، بخار می تواند آن ها را بدون کوچکترین مشکلی پاک کند!

2. ضدعفونی کردن سطوح

بخار شور ها علاوه بر از بین بردن لکه ها و کثیفی، هرگونه باکتری خطرناک را از بین می برند. تمیز کردن با بخار می تواند تا 99.99 درصد از باکتری ها را ضدعفونی کند که به دلیل گرما و فشار شدید از بین می روند. با استفاده از بخار می توان فضای داخلی خودرو را به طور کامل و بدون لک پاک کرد.

بخار دارای دارای خواص باکتری کش، ویروس کش و قارچ کش است و بازیابی شرایط بهداشتی کامل را تسهیل می کند. حتی سخت‌ترین کثیفی‌ها را می‌توان با دمای بالا از بین برد، که رشد و انتشار ارگانیسم‌های بیماری‌زا را به مردم متوقف می‌کند.

3. از بین بردن بوهای نامطبوع

دستگاه های بخارشوی در از بین بردن بوی نامطلوب، عالی هستند. بخارشو های درجه صنعتی می توانند بوی حیوانات خانگی، دود سیگار و کپک را از بین ببرند. برای اطمینان از تمیز کردن، نیازی به استفاده از مواد شیمیایی مضر و خطرناک ندارید.

4. بهداشتی نمودن سطوح آلوده

به دلیل دمای بالا، بخار می تواند تمیزترین مکان ممکن را پس از اتمام کار در اختیار شما قرار دهد. تمیز کردن با بخار مکان هایی مانند خودروها و خانه ها اغلب مناطق را برای مدت طولانی تمیزتر نگه داشته و از گسترش غیرضروری باکتری ها جلوگیری می کند.

5. خارج کردن اجسام

حذف آدامس و حذف گرافیتی با استفاده از بخار برای شما وجود دارد.

چه نوع بخار شویی برای کار شما مناسب است؟

اینکه کدام محصول را انتخاب می کنید، بستگی به این دارد که چه سطوحی را قصد دارید نظافت کنید و این کار چقدر زمان می برد. منزل، شرکت یا خودرو.

برای مصارف سنگین صنعتی، یک محصول با حداقل دمای 250 درجه فارنهایت، ترجیحاً با فشار حداقل 100 PSI، و ظرفیت تولید مداوم بخار بدون نیاز به شارژ مجدد، ضروری است.

یک سیستم بخارشوی صنعتی خوب، شامل مشخصانی نظیر: گیج فشار، فشار بخار قابل تنظیم، گزینه جریان بخار مداوم، مخزن مواد شوینده مجزا، ابزار جت دقیق و تایمر ساعتی که نشان می دهد چقدر زمان تمیز کردن در مخزن باقی مانده است، هستند.

چه مواردی در دستگاه شستشوی با بخار بایستی به آنها توجه کرد؟

میزان درجه حرارت

مهم ترین عنصر، دما است. زیرا گرما که میکروب ها را از بین می برد و همچنین آنها را پاک می کند، به بخار پتانسیل تمیز کنندگی می دهد. دمای بخار بالاتر که بر حسب وات اندازه گیری می گردد، به طور موثرتری آلودگی های سرسخت را از بین می برد و سطوح را تمیز می کند.

مرکز کنترل بیماری (CDC)، دمای 250 درجه و 270 درجه فارنهایت را برای استریل کردن توصیه می کند. بخارپزهای حرفه ای  برندهای مشهور دنیا، بخار خشک را در دمای 248 درجه تا 284 درجه فارنهایت تولید و نگهداری می کنند.

میزان فشار بخار

فشار قوی بخار، حذف آلودگی ها را آسان تر می کند. با این حال، استفاده از گرما و فشار بالا خطرناک تر است و می تواند به سطوح ظریف آسیب برساند.

ظرفیت مخزن آب و لوازم جانبی

به دنبال مدل هایی با ظرفیت آب مناسب و راندمان خوب باشید تا در میزان زمان خود صرفه جویی کنید. لوازم جانبی ارائه شده برای مدل مورد نظر خود را نیز بررسی کنید. در حالی که برخی از نازل ها در گوشه ها و فضاهای کوچک به خوبی کار می کنند، برخی دیگر برای نظافت صندلی ها و فضاهای وسیع تر مناسب تر هستند.

قابلیت سیار بودن یا جابجایی در محیط

با وجود اینکه چندین مدل بخارشوی صنعتی با باتری وجود دارد، ما مدل‌های کابلی قوی‌تر را انتخاب کردیم زیرا بخارشوی‌ها به انرژی زیادی نیاز دارند.

دستگاه‌های قدرتمندتر اغلب بزرگ‌تر و سنگین‌تر هستند، که قابلیت حمل آن‌ها را محدود می‌کند و فضای ذخیره‌سازی اضافی را ضروری می‌کند.

ابعاد و اندازه

بسته به نوع کسب و کاری که به دنبال خرید محصول موردنطرتان هستید، هرگز فراموش نکنید که در مورد نگه داری آن فکر کنید. بخارشوی های صنعتی از نظر اندازه بسیار بزرگتر هستند، بنابراین هنگام مقایسه مدل ها، این مورد را در نظر بگیرید.

مصرف گازوئیل در مصحولات بنزینی

به طور معمول، مقدار بنزین مصرفی بر حسب GPH (گالن در ساعت) یا LPH (لیتر در ساعت) بیان می گردد. وقتی مبلغ سرمایه گذاری اولیه را در محصولات دیزلی خود با هزینه های عملیاتی سوخت و 20 تا 40 ساعت کاری در هفته مقایسه می کنید، یک مشعل کارآمد می تواند در طول سال های استفاده در هزینه های شما صرفه جویی کند.

بهترین دستگاه های بخارشوی صنعتی

بخارشوی های صنعتی، قوی ترین تجهیزات موجود در بازار هستند. پیدا کردن بهترین دستگاه می تواند مشکل باشد. محصولی که در دسترس عموم است، کاربر پسندتر است اما خروجی بخار آن بسیار کمتر از محصولات نوع تجاری است.

به عنوان مثال محصولی که برای انجام عملیات صفرشویی و توشویی خودرو استفاده می کنید با محصولی که برای نظافت منازل خود استفاده می کنید، متفاوت است.

مشاوره خرید دستگاه بخارشوی صنعتی + استعلام قیمت فروش

شما عزیزان می توانید به منظور دریافت مشاوره خرید بخارشوی صنعتی و استعلام قیمت فروش، با کارشناسان فیدار کلین به شماره تماس های 02166797640 و 09124407632 تماس حاصل فرمایید.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید TwitterFacebookWhatsappTelegramLinkedInPin It

دیدگاهتان را بنویسید

×

سلام!

ارتباط با بخش پشتیبانی آنلاین فیدار کلین

×