تفاوت جاروبرقی صنعتی و خانگی

تفاوت جاروبرقی صنعتی و خانگی چیست؟ در این مقاله قصد داریم درباره این موضوع صحبت کنیم. از شکا سپاسپزاریم که تا انتهای این مقاله با ما همراه هستید.

قبل از انتخاب هر وسیله ای، بسیار مهم است که اطلاعات کاملی در مورد آن داشته باشید تا بدانید که آیا خرید آن درست است یا نه. در مورد جاروبرقی ها هم همین مورد صدق می کند. زیرا این تجهیزات نظافتی دارای انواع مختلفی هستند. این دستگاه های محبوب حتی در اشکال، شکل ها و اندازه های مختلف وجود دارند. برخی از جاروبرقی ها برای انجام کارهای روزمره طراحی شده اند. در مقابل، برخی دستگاه های دیگر به گونه ای طراحی شده اند که مجهز به سیستم قدرتمندی هستند و طبیعتاً خودکار هستند و عمدتاً برای مصارف سنگین استفاده می شوند.

انتخاب ابزار مناسب به منظور انجام فرآیند کاری بسیار مهم است. به عنوان مثال، یک نجار به سختی قادر به ساختن خانه با اره دستی به تنهایی است. در نتیجه دستگاه های جاروبرقی صنعتی و خانگی در اشکال و اندازه های مختلف تولید می شوند. برخی برای رسیدگی به انجام کارهای روزمره هستند. در حالی که دیگران به مکانیزم های خودکار و قدرتمند مجهز هستند تا حدس و گمان را از سخت ترین پروژه ها خارج کنند. نکته مهم این است که ما می توانیم به شما کمک کنیم تا تفاوت های اصلی بین جاروبرقی خانگی و صنعتی را تشخیص دهید. در نتیجه، ایده خوبی است که این موضوع را به چند بخش به راحتی قابل هضم تقسیم کنید. اما چه تفاوت هایی وجود دارد؟

قدرت جاروبرقی های صنعتی در مقابل جاروبرقی های خانگی

واضح ترین تفاوت بین جاروهای صنعتی و خانگی، توان خروجی آن هاست. دستگاه های جاروبرقی خانگی معمولاً برای انجام کارهای روزمره در منازل استفاده می شود. بنابراین، میزان اسب بخار تولید شده توسط موتور در مقایسه با همتایان صنعتی آنها بسیار کمتر است. علاوه بر این، برخی از مدل‌های صنعتی سطح بالا، سرعت و قدرت فوق العاده ای دارند که تا 10 برابر بیشتر از دستگاه های خانگی است. این در هنگام برخورد با فضاهای بزرگتر مانند نمایشگاه ها و انبارها بسیار مهم است.

اگر می خواهید نمایشگاه یا انبار خود را تمیز کنید، جاروبرقی های صنعتی بهترین گزینه برای شما هستند.

تطبیق پذیری جارو برقی ها

جارو برقی های صنعتی نیز ممکن است با توانایی آنها در مککش زباله های بزرگتر مشخص شوند. به عنوان مثال، سنگریزه های کوچک، تراشه های چوب و حتی مایعاتی مانند روغن. همانطور که در بالا ذکر شد، این به طور مستقیم با افزایش توان آنها مرتبط است. در نتیجه، آنها همچنین به درگاه های ورودی گسترده تر و همچنین فیلترهای قوی تر مجهز هستند. بنابراین احتمال بروز انسداد در آن ها بسیار کمتر است. علاوه بر این، مخازن مخزن داخلی پاک کننده های صنعتی به میزان قابل توجهی بزرگتر است. این به کاربر امکان می دهد بدون نیاز به تخلیه دستگاه، مدت زمان بیشتری کار کند. به راحتی، صرفه جویی در زمان و افزایش بهره وری.

اندازه و وزن جاروبرقی

مکنده های صنعتی نیز به لطف موتور قدرتمندتر و شاسی بزرگتر، از لحاظ وزنی  بسیار سنگین تر از دستگاه های خانگی هستند. خوشبختانه، با این وجود، هدایت و جابجایی آنها در محیط های مختلف صنعتی بسیار آسان است. جاروبرقی های صنعتی را می توان به کنترل های پیشرفته و چرخ های کرچکی مجهز کرد تا بتوانند در فضاهای تنگ جا شوند.

نتیجه گیری

در این مقاله به طور کامل درباره تفاوت جاروبرقی صنعتی و خانگی پرداختیم. نکته مهم این است که هر کدام از دستگاه ها برای یک فرآیند کاری بسیار خاص و برای ارائه راه حل های هدفمند در زمان مناسب طراحی شده اند. اپر سوالی دارید، در بخش دیدیگاه های همین مقاله آن را بپرسید تا در کوتاه ترین زمان به آن ها پاسخ دهیم. منتظر نظرات زیبای شما عزیزان هستیم.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید TwitterFacebookWhatsappTelegramLinkedInPin It

دیدگاهتان را بنویسید

×

سلام!

ارتباط با بخش پشتیبانی آنلاین فیدار کلین

×