موتورشویی با بخار

موتورشویی با بخار چیست؟

در این مقاله قصد داریم درباره موتورشویی با بخار و نحوه انجام آن به شما عزیزان توضیحاتی ارائه دهیم. امیدواریم این مقاله مانند سایر مقالات سایت برای شما موثر و مفید باشد و بتوانید نهایت استفاده را ببرید.

هدف از تمیز کردن و شستشوی موتور خودرو و اجرای آن، از بین آلودگی ها و بهبود عملکرد خودرو است. زیرا این آلودگی ها مشکلات گوناگونی در عملکرد خودرو ایجاد می کنند و باعث ایجاد اختلال در کارکرد ماشین می شوند. بنابراین استفاده از فناوری نانو بخار می تواند راه گشا باشد. شما می توانید با استفاده از قدرت فوق العاده بخار، نظافتی عمیق و بدون نقص داشته باشید که نظیر آن در هیچ یک از فناوری های دیگر وجود ندارد.

نکته: برای مشاهده، بررسی و خرید انواع محصولات، بر روی کارواش بخار کلیک کنید.

در ویدیوی زیر فرایند موتورشویی بر روی یکی از خودروهای لوکس انجام شده است. حتماً این ویدیو را مشاهده نمایید:

بسیاری از افراد خودروی خود را از هر لحاظ نظیر: چک کردن مایعات خودرو، چک کردن باد لاستیک ها، فیلترها، چراغ های خودرو و بسیاری موارد دیگر بررسی می کنند. همچنین آن ها زمانیکه خودروی خود را برای نظافت و شستشو به کارواش می برند، صرفاً به ظاهر و داخل ماشین توجه می کنند. ولی آنها فراموش می کنند که به تمیز بودن موتور خودروی خود که یکی از مهم ترین موارد است توجه کنند. موتور، یکی از مهم ترین بخش های هر خودرویی است. بنابراین تمیز بودن موتور و اجزای آن باعث بهبود عملکرد و کارایی خودرو خواهد شد که این امر سبب افزایش طول عمر خودرو و بهبود کارایی آن می شود. انواع گوناکونی از آلودگی ها ممکن است بر روی سطح رویی، زیرین و دیواره های موتور و اجزای آن وجود داشته باشد. برای از بین بردن این آلودگی ها چه راه حلی وجود دارد؟ چگونه می توان بدون آسیب به موتور و قطعات الکترونیکی ماشین، عملیات نظافت و شستشوی موتور را انجام داد؟ موتورشویی چگونه باعث بهبود کارکرد خودرو می شود؟

اگر در مورد موتورشویی با بخار هنز هم دچار شک و تردید هستید، پس در ادامه با ما همراه باشید.

چرا موتورشویی با بخار از اهمیت بالایی برخوردار است؟

بخار علاوه بر اینکه قدرت نظافت فوق العاده ای دارد، هیچگونه آسیبی به قطعات الکترونیکی و اجزای داخلی موتور خودرو وارد نمی کند. از آنجا که قطعات الکترونیکی موتور به رطوبت حساس هستند، بنابراین به هیچ عنوان توصیه نمی شود از دستگاه هایی استفاده کنید که باعث خیس شدن موتور و اجزای آن بشود. زیرا که باعث مشکلات جبران ناپذیری می شوند. بنابراین توصیه ما، استفاده از دستگاه های کارواش بخار ، کارواش نانو بخار و دستگاه های بخارشوی صنعتی که مجهز به خروجی بخار خشک هستند، است.

اما یک مورد مهم دیگر این است که لکه ها و آلودگی های مایعی که در بخش های مختلف موتور وجود دارند، ممکن است خدای ناکرده باعث ایجاد آتش سوزی شوند. برای این مورد خطرناک باید چه کنیم؟

شما عزیزان بایستی از با استفاده از فناوری نانو بخار کلیه لکه های باقی مانده بر روی سطح موتور و اجزای آن را به دقت پاک کنید تا بدین صورت علاوه بر تمیز کردن موتور، امنیت خود و خودروی خود را تضمین نمایید.

موتورشویی با بخار مزایای بسیاری دارد از جمله:

 • در زمان بروز مشکل، تشخیص بسیار آسان خواهد بود. زمانیکه موتور و اجزای داخلی خودرو تمیز باشد، تمامی مشکلات از قبیل: نشتی، ترک خوردگی و بسیاری مشکلات دیگر به راحتی مشخص می شود.
 • بخار تمامی آلودگی های سخت و چسبنده نظیر: چربی ها، گریس، روغن و رسوبات را به راحتی از بین می برند و باعث عدم خورندگی و آسیب های جدی به قطعات خودرو می گردند.
 • حذف آلودگی هایی که منجر به داغ شدن موتور می گردند.
 • از بروز خطرات جدی و آتش سوزی جلوگیری می کند.
 • خودرویی که موتور و اجزای الترونیک آن تمیز باشد، از ارزش فروش بیشتری برخوردار است.
 • ضدعفونی کردن سطوح با کارواش نانو بخار
 • افزایش طول عمر موتور و کارایی آن

آدرس های دیگر این صفحه:

 1. https://www.shrtco.de/fJa2R
 2. rebrand.ly/udepd3s
 3. https://bit.ly/2wkwnnv
 4. https://plink.ir/N9FnD
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید TwitterFacebookWhatsappTelegramLinkedInPin It

2 دیدگاه دربارهٔ «موتورشویی با بخار;

 1. آیا روش موتورشویی با بخار آسیبی به موتور وارد نمی کند؟ من خیلی نگران هستم که استفاده از این روش باعث آسیب به موتور شود. ممنون می شوم پاسخ دهید.

  پاسخ
  • سلام بر اقا محمد جواد عزیز. خیر همانطور که در مقاله بدان اشاره کردیم، استفاده از روش موتورشویی با بخار به شرط استفاده صحیح هیچ گونه مشکلی ایجاد نخواهد کرد. پس نگران نباشید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

×

سلام!

ارتباط با بخش پشتیبانی آنلاین فیدار کلین

×