راه اندازی کارواش بخار و نانو بخار سیار

راه اندازی کارواش نانو بخار سیار + راهنمایی، هزینه

راه اندازی کارواش بخار و نانو بخار سیار : کارواش ها با زیاد شدن تعداد ماشین ها و نیاز به وجود آن ها به وجود آمدند. در حال حاضر از روش های مختلفی برای شست و شوی اتومبیل استفاده می شود. نمونه کارواش های اولیه بیشتر به شکل کلاسیک بودند و در نوع سنتی اقدام به شست و شوی اتومبیل می کردند. مکانیزه شدن دستگاه های کارواش روند تمیزکاری و شست و شوی ماشین ها را سرعت بخشید و نقش نیروی انسانی را در کارواش ها کمتر کرد. اکنون نیز راه اندازی کارواش نانو سیار مورد توجه می باشد که در ادامه توضیحات بسیار مفیدی را در این زمینه به شما عزیزان ارائه می دهیم.

این مطلب را از دست ندهید: کارواش بخار چیست و چگونه کار می کند

در ابتدا حتما ویدیو زیر را مشاهده نمایید تا با کارد فوق العاده دستگاه های کارواش سیار آشنا شوید:

مراحل راه اندازی کارواش بخار سیار

برای راه اندازی کارواش بخار سیار از روش های جدید شست و شو استفاده می شود. این موضوع شما را از استخدام نیروی کار انسانی زیاد، معاف می کند. همان طور که می دانید به کارگیری نیروی انسانی زیاد با پرداخت حقوق بیشتر همراه است. در واقع زمانی که به استفاده از این دستگاه ها روی می آورید، در پرداخت هزینه و مصرف انرژی صرفه جویی می کنید. ضمن اینکه بخار شویی با فناوری نانو برای خودرو به مراتب از شست و شوهای دستی و مکانیزه بهتر بوده و سرعت فوق العاده ای دارد. در واقع در این نوع نظافت کلیه جوانب شست و شوی خودرو به خوبی مورد توجه قرار می گیرد. استفاده از کارواش نانو بخار به منزله یک شست و شوی ایمن می باشد. در نتیجه رضایت بیشتری برای شما و مشتری به دنبال دارد.

راه اندازی کارواش نانو بخار مانند سایر کارواش ها نیاز به سرمایه گذاری دارد. البته ممکن است این هزینه نسبت به سایر کارواش ها اندکی بیشتر باشد اما سودی که از این راه اندازی نصب این تجهیزات حرفه ای نصیب شما می شود، به مراتب بیشتر است و هزینه صرف شده زودتر از تصورتان به شما برگشت داده می شود. هزینه راه اندازی کارواش بخار سیار و سفارش آن نیز بسته به نوع دستگاه انتخابی شما و تجهیزات به کار رفته در آن متفاوت می باشد.

دریافت مشاوره حرفه ای و تخصصی از کارشناسان قبل از راه اندازی کارواش های نانو بخار الزامیست Click To Tweet

 

راه اندازی کارواش نانو بخار
راه اندازی کارواش نانو بخار

راه اندازی کارواش نانو بخار از نوع سیار و ثابت بوده و به همین خاطر می تواند در مکان های مختلف مورد استفاده قرار بگیرد. از همین رو استفاده از این نوع کارواش ها سود زیادی را برای صاحبان آن ها به دنبال دارد. این موضوع بدین علت است که دایره کارکردی این نوع دستگاه ها بیشتر است و می توانند مصارف گوناگون داشته باشند و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار بگیرند.

راه اندازی کارواش بخار سیار باعث می شود شما بتوانید از این دستگاه ها حتی برای شست و شوی انواع نماها، محیط های کارخانه، مبلمان، نظافت مکان های گوناگون و … استفاده کنید. راه اندازی کارواش نانو بخار دارای بخار مرطوب، جاروبرقی، آب گرم، بخار خشک و … می باشد. همان طور که می دانید استفاده از آب برای شست و شوی در بسیاری از مکان ها از جمله کارگاه های تعمیرات خودرو و … امکان پذیر نیست. بنابراین استفاده از دستگاه های کارواش نانو بخار با قابلیت پاشش بخار خشک توضیه می شود.

صرفه جویی در مصرف آب:

راه اندازی کارواش نانو بخار در حکم یک سرمایه گذاری بلند مدت می باشد. در این شرایط شما می توانید مصرف آب را به کمترین حد ممکن برسانید. در واقع این صرفه جویی تا مرز 95 درصد برقرار می شود. این دستگاه ها کار با کیفیتی به مشتریان شما عزیزان عرضه می کند. ضمن اینکه سبب ایجاد محیط کثیف و آلوده در کارواش یا نواحی دیگر نمی شود. این آلودگی ناشی از پس آب شست و شو، مصرف شوینده ها و … می باشد.

پاکسازی مواد گوناگون:

یکی دیگر از قابلیت های مهم در راه اندازی کارواش نانو بخار این است که می توان از این کارواش برای پاکسازی مواد گوناگون همچون قیر، پاکسازی شکاف ها و درزهای غیر قابل دسترس استفاده کرد. با استفاده از کارواش های نانو سیار و ثابت سرعت شست و شو بالا می رود. این موضوع به دلیل حذف شدن مراحل گوناگون شست و شو از جمله خشک کردن اتومبیل می باشد. این بخار شوی صنعتی را می توانید در آپارتمان، ساختمان و کارخانجات مورد استفاده قرار دهید. گاهی نیز می توان از راه اندازی کارواش نانو بخار برای استریلیزاسیون مکان های مختلف از جمله کارخانه ها استفاده کرد. در این شرایط بخار شویی منجر به میکروب زدایی از مکان های مختلف می شود. به وسیله کارواش های بخار می توان قطعات مختلف کارخانه ها را به بهترین شکل ممکن پاکسازی و میکروب زدایی کرد.

پاکسازی مواد گوناگون با کارواش نانو بخار
پاکسازی مواد گوناگون با کارواش نانو بخار

خوشبختانه در این وسایل سیار کلیه امکانات برای یک شست و شوی بهینه و کامل وجود دارد. این موضوع در قطعاتی مورد توجه قرار می گیرد که امکان دسترسی، باز کردن و شست و و شوی آن ها به مراتب سخت و دردسر ساز است. در این شرایط می توانید به کمک این دستگاه ها قطعات را به آسانی و با بهترین کیفیت شست و شو دهید و از عدم آلودگی آن مطمئن شوید.

چگونگی راه اندازی کارواش بخار سیار

کارواش نانو بخار صنعتی، بهره مندی از آب را به کمترین حد رسانده است. در این روش شست و شوی ، فقط از سه لیتر آب استفاده می شود. ضمن اینکه این شست و شوی مدرن پس آب شیمیایی ندارد و شما را از مشکلات و هزینه هایی همچون برطرف کردن پس آب، هزینه پرداخت عوارض پس آب، نیاز به منبع تامین آب و … نجات می دهد. در واقع با بهره مندی از این روش دیگر پس انداز و ذخیره سرمایه بیشتری از این روش شست و شو به دست می آورید. برای راه اندازی کارواش نانو بخار نیاز به دستگاه اولیه دارید. ضمن اینکه می توانید این دستگاه ها را متناسب با نیاز خود سفارش دهید. دستگاه ها در حجم و اندازه های گوناگون توسط شرکت های تخصصی ارائه کننده این محصولات ارائه می شوند. همچنین رنگ دستگاه ها بر مبنای سلیقه شما قابل پیگیری و سفارش می باشد. اگر تمایل به نصب شیر برقی به شکل مجزا و جداگانه برای هر نازل دارید، آن را برای دستگاه سفارش دهید. به علاوه می توانید بر روی ورودی مخزن آب از سختی گیر آب بهره مند شوید.

برای تبدیل کردن دستگاه به نمونه اتومات از PLC استفاده می شود. همچنین می توانید دستگاه را به دو نوع سوخت گاز و گازوئیل مجهز نمایید. این تجهیزات نظافتی فوق حرفه ای با تمام فناوری های روز دنیا همگام و به روز شده است. در واقع لوازم به کار رفته در راه اندازی کارواش نانو بخار می تواند AC های خودرو، بدنه خودرو، کابین داخلی خودرو، موتور و سایر اجزای خودرو را شست و شو و نظافت کند.

این دستگاه ها مجهز به زنگ خودکار بوده و اگر دچار مشکلات فنی، نبود آب یا سوخت و … شود، فعالیت خود را به شکل اتومات قطع می کند و اخطار می دهد. در این صورت از آسیب رسیدن به دستگاه پیشگیری می گردد. در این وسیله نهایتاً از 3 لیتر آب برای شست و شو کمک گرفته می شود. بنابراین استفاده از این وسیله شما را از پرداخت قبض آب های سنگین نجات می دهد. با راه اندازی کارواش نانو بخار دیگر با شوینده های کارواشی خداحافظی می کنید. این موضوع نیز تاثیر مهمی در پیشگیری از آلودگی محیط زیست دارد.

دستگاه های شست و شوی نانو بخار به شکل هوشمند طراحی شد اند و جنس بدنه آن از استیل ضد زنگ است. ضمن اینکه این دستگاه ها دارای لوازم جانبی و قطعات گوناگونی هستند. برای شست و شو به دو خروجی بخار و یک خروجی آب با فشار زیاد مجهز شده اند. این سه ورودی شرایطی را به وجود می آورند که می توان با آن سه خودرو را به شکل همزمان مورد شست و شو قرار داد. این دستگاه به کار رفته در راه اندازی کارواش نانو بخار به یک ژنراتور ازن می باشد و این ژانراتور به کمک AC های خودرو سبب از بین رفتن بوی نامطبوع اتومبیل می شود و تمیز کردن خودرو را نیز به دنبال دارد.

همان طور که می دانید فشارهای قوی آب همراه با برس میتوانند سایش زیادی بر روی بدنه خارجی یا کابین داخلی خودرو ایجاد کنند. این در حالی است که با دستگاه های نانو بخار می توان شست و شوی قطعات ظریف و آسیب پذیر و همین طور شست و شوی ماشین های لوکس و گران قیمت را بدون صدمه و آسیب انجام داد.

بخار شویی خودرو با گرما و حرارت همراه است اما شما نبایدنگران این موضوع باشید. همان طور که می دانید رنگ به کار رفته بر روی بدنه خودرو و یا قطعات و اجزای آن در نوع ضد زنگ، مقاوم به عوامل جوی و گرما هستند. بنابراین بخار شویی صدمه و آسیبی برای رنگ های به کار رفته در خودرو به دنبال ندارد.

جمع بندی

در انتها اگر در مورد نحوه راه اندازی کارواش بخار و نانو بخار سیار و هزینه های جانبی آن پرسشی داشتید، در بخش نظرات همین پست اعلام کنید یا با تلفن های شرکت تماس حاصل فرمایید و از مشاوره و راهنمایی کارشناسان ما بهره مند شوید.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید TwitterFacebookWhatsappTelegramLinkedInPin It

1 دیدگاه دربارهٔ «راه اندازی کارواش بخار و نانو بخار سیار;

  1. عرض سلام وارادت و تبریک سال نو
    خدمت شما عرض کنم بنده قسط راه اندازی کارواش نانو بخار دارم ، مغازه ما قبلا به سیستم قدیمی کارواش مجهز بود مساحت ۲۰۰ متر با سه دهنه مغازه بفرمایید هزینه خرید نصب وآموزش چه مقدار است ممنونم

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

×

سلام!

ارتباط با بخش پشتیبانی آنلاین فیدار کلین

×