هواگیری پمپ کارواش صنعتی

هواگیری پمپ کارواش صنعتی و هواگیری کارواش صنعتی (How to bleed a industrial pressure washer)، یکی از مهم ترین و اساسی ترین مواردی است که بایستی هر چند وقت یکبار انجام شود. هواگیری کارواش صنعتی می تواند به کاهش هر گونه آسیب های احتمالی کمک کرده و فرآیند نظافت محیط و تجهیزات را در بهینه ترین حالت ممکن قرار دهد. در این مقاله، قصد داریم شما را با نحوه هواگیری دستگاه های پمپ کارواش آشنا کنیم. سپاسگزاریم که تا انتهای این مقاله با ما همراه هستید.

چرا و چه زمانی باید هواگیری پمپ کارواش صنعتی را انجام دهم؟

هواگیری به صورت خلاصه به معنای خارج کردن هوای اضافی از دستگاه کارواش صنعتی است. هوای موجود در دستگاه می تواند به پمپ کارواش آسیب رسانده و عملکرد آن را به طور قابل محسوسی کاهش دهد. اگر به تازگی یک دستگاه شستشوی فشار قوی اب جدید خریداری کرده اید و مدتی است که از آن استفاده نکرده اید یا اگر به تازگی قطعه ای از دستگاه خود را تعویض کرده اید، قبل از استفاده باید حتماً فرآیند هواگیری را انجام دهید.

اگر فرآیند هواگیری دستگاه را انجام ندهید، دستگاه دچار مشکلات گوناگونی می گردد.

نحوه هواگیری کارواش صنعتی (مرحله به مرحله)

در این بخش نحوه هواگیری دستگاه های کارواش برند کارچر آلمان (Kaercher) را به شما عزیزان توضیح خواهیم داد.

  1. شلنگ کارواش را به دریچه ورودی دستگاه فشار قوی آب وصل کنید. مهم است که قبل از انجام این کار مطمئن شوید که شلنگ از جلو جدا شده است.
  2. شیر شلنگ را باز و آب را برای یک یا دو دقیقه از سیستم عبور دهید. با این کار اطمینان حاصل می شود که هوای موجود در سیستم خالی می شود.
  3. بعد از چند دقیقه شلنگ را جدا و سپس آن را مجدداً وصل کنید.

علاوه بر هواگیری کارواش صنعتی، موارد مهم و ضروری دیگری نیز وجود دارند که باید بر روی دستگاه خود انجام دهید تا آن را تا حد امکان ایمن نگه دارید و همچنین بدانید که چگونه از آن به درستی استفاده کنید. این موارد شامل آگاهی از علائم هشدار دهنده، استفاده از مواد شوینده صحیح و نحوه نگهداری آن است.

نتیجه گیری

در این مقاله به بررسی هواگیری پمپ کارواش صنعتی پرداختیم و مواردی را خدمت شما عزیزان ارائه دادیم. اگر سوالی در این زمینه دارید، در بخش نظرات همین مقاله آن را اعلام نمایید تا در سریع ترین زمان ممکن به آن پاسخ دهیم.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید TwitterFacebookWhatsappTelegramLinkedInPin It

دیدگاهتان را بنویسید

×

سلام!

ارتباط با بخش پشتیبانی آنلاین فیدار کلین

×