شستن ماشین با شامپو بچه

یکی دیگر از روش های مناسب به منظور شستشوی خودرو، شستن ماشین با شامپو بچه است که در این مقاله قصد داریم درباره این موضوع بسیار مهم صحبت کنیم. پس با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید، چون قرار است مطالب خوبی را به شما بزرگواران آموزش دهیم. استفاده از شامپو بچه برای شستشوی خودرو، موافقان و مخالفان خودش دارد.

مشاهده لیست انواع محصولات و استعلام قیمت انواع موتورشوی

حتی یکی از همکاران تصمیم گرفت یک «راز» را با ما در میان بگذارد. او در یک نمایشگاه اتومبیل شرکت می کرد و با یکی از شرکت کنندگان صحبت می کرد. بحث به مراقبت از ماشین تبدیل شد و ایشان ماشین اعتراف کرد که از شامپو بچه برای شستن ماشین(های) خود زمانی که فقط کمی کثیف بودند استفاده کرده است.

یکی دیگر از گزینه های مورد استفاده برای شستشوی خوردو، شامپو بچه است. این شامپو به اندازه کافی ملایم است که بدون پاک شدن رنگ روی ماشین خود استفاده کنید و بوی تازگی و تمیزی را در ماشین شما به جا بگذارید. فقط با افزودن مقدار کمی به یک سطل آب، مقدار زیادی کف ایجاد می شود. این می تواند راه حل ساده و در عین حال موثری باشد که به دنبال آن هستید. یا به ازای هر گالن آب چند درپوش شامپوی بچه را مخلوط می کرد و ماشین را شست و شو کنید. آنقدر ملایم است که روی موم تأثیر نمی گذارد، اما برای کثیفی سبک به اندازه کافی قوی است. کف به راحتی شسته شد و ظاهر ماشین عالی به نظر میرسد که انگار آن را واکس و پولیش کرده اید و سپس آن را با آب اسپری کنید. عمل منجوق/ورقه بندی کلاسه قوی بود و به هیچ وجه کمرنگ به نظر نخواهد رسید. در انتها از حوله یا دستمال میکروفایبر به منظور خشک کردن ماشین استفاده کنید، نتیجه نهایی این است که خودرو شما عالی به نظر به نظر می رسد.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید TwitterFacebookWhatsappTelegramLinkedInPin It

دیدگاهتان را بنویسید

×

سلام!

ارتباط با بخش پشتیبانی آنلاین فیدار کلین

×