خرید دستگاه پمپ کارواش صنعتی سه فاز (3 فاز)

دستگاه کارواش سه فاز صنعتی

دستگاه های پمپ کارواش صنعتی سه فاز و پمپ کارواش 3 فاز، یکی دیگر از انواع دستگاه های واترجت یا کارواش محسوب می گردند. به منظور خرید انواع (Three phase industrial car wash) از برترین برندهای دنیا (Bertolini، Comet و Kaercher) با شرکت فیدار کلین تماس بگیرید.

دستگاه کارواش صنعتی سه فاز
دستگاه کارواش صنعتی سه فاز

مشاهده لیست انواع محصولات کارواش صنعتی 

مشاهده ویدیو درباره دستگاه های پمپ کارواش سه فاز 3( فاز)

در ادامه ویدیویی برای شما عزیزان آماده کرده ایم که نحوه عمکلرد یکی از بهترین دستگاه های سه فاز (3 فاز) آب گرم را نشان می دهد. ویدیوی زیر را حتماً Play کنید.

مشاهده لیست انواع پمپ کارواش صنعتی تک فاز و سه فاز

کارکرد دستگاه های کارواش 3 فاز (Three phase industrial car wash)

دستگاه پمپ کارواش سه فاز همانطور که از نام آن ها مشخص است، از برق سه فاز شهری به صورت مستقیم استفاده می کنند. برعکس دستگاه های تکفاز که می توانند از برق شهری بدون هیچ مشکلی استفاده کنند، کارواش های سه فاز نمی توانند استفاد کنند.

از آنجا که واترجت های صنعتی برای مصارف سنگین مورد استفاده قرار می گیرند،حتماً قبل از خرید واترجت های فشار قوی سه فاز، بایستی اطمینان حاصل کنید که قادر به تهیه برق سه فاز در مجموعه خود هستید.

با استفاده از دستگاه های سه فاز قادر خواهید بود تمامی آلودگی های سخت و چسبنده را به راحتی از روی سطوح مختلف پاکسازی کنید.

مشاهده لیست انواع تجهیزات کارواش تک فاز و سه فاز

مشاوره خرید و استعلام قیمت پمپ کارواش صنعتی سه فاز (3 فاز)

اگر قصد خرید، استعلام قیمت فروش و مشاوره رایگان در خصوص انواع دستگاه های پمپ کارواش صنعتی سه فاز یا پمپ کارواش 3 فاز هستید، با کارشناسان ما در شرکت فیدار کلین تماس (02166565907 و 09216376463) حاصل فرمایید.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید TwitterFacebookWhatsappTelegramLinkedInPin It

دیدگاهتان را بنویسید

×

سلام!

ارتباط با بخش پشتیبانی آنلاین فیدار کلین

×