خرید دستگاه کارواش صنعتی تک فاز (استعلام قیمت فروش)

استعلام قیمت دستگاه پمپ کارواش تک فاز

استعلام قیمت خرید و فروش انواع دستگاه های پمپ کارواش صنعتی تک فاز (Single phase industrial car wash) از برترین برندهای دنیا (Bertolini، Comet و Kaercher). فیدار کلین به عنوان یکی از شرکت های تأمین کننده و تجهیزکننده انواع دستگاه های نظافت و شستشوی صنعتی در ایران، طیف بسیار وسیعی از دستگاه های کارواش تک فاز، سه فاز و بنزینی را در انواع و اقسام گوناگون ارائه می کند. شما عزیزان می توانید به منظور استعلام قیمت دستگاه کارواش صنعتی تک فاز، با ما تماس بگیرید.

مشاهده لیست انواع دستگاه های کارواش صنعتی

سهولت در استفاده، ثابت و سیار بودن دستگاه، برند، ابعاد، لوازم جانبی کارواش، نوع پمپ و موتور الکتریکی از عامل های تعیین کننده و مهم در هنگام خرید این دستگاه ها محسوب می گردد. شما عزیزان بایستی در هنگام خرید و استعلام قیمت کارواش تک فاز، به این موارد مهم توجه جدی داشته باشید.

دستگاه کارواش صنعتی تک فاز
دستگاه کارواش صنعتی تک فاز

مشاهده ویدیو درباره دستگاه های کارواش تک فاز

در ابتدا حتما حتما حتما ویدیو زیر را تماشا کنید. در این ویدیو یکی از بهترین و پرمصرف ترین دستگاه های برند Kaercher آلمان نشان داده شده است که در کشور عزیزمان ایران، کاربردهای زیادی دارد. این دستگاه کارواش در مدل های HD 5/12 و HD 5/17 ارائه می گردد.

مشاهده لیست انواع پمپ کارواش صنعتی تک فاز و سه فاز

نحوه عمکرد دستگاه های کارواش تکفاز (Single phase industrial car wash)

راستی! یک دستگاه تک فاز (تکفاز) چگونه عمل می کند؟

همانطور نام این دستگاه ها مشخص و مبرهن است، این محصولات از برق تک فاز شهری به منظور تهیه انرژی خود استفاده می کنند. (برق به صورت مستقیم دریافت می گردد).

دستگاه های واترجت Single phase مجهز به یک موتور الکتریکی هستند که کیفیت این موتور در بهبود کارایی و طول عمر دستگاه، تأثیر بسیار بالایی دارد. پس حتمآً دقت کنید که در هنگام خرید دستگاه، به موتور و پمپ آن توجه فرمایید.

در آغاز دستگاه کارواش صنعتی تک فاز آب را از ورودی که می تواند مخزن یا شیر اب شهری باشد دریافت کرده و به سمت پمپ کارواش انتقال می دهد. در ادامه پمپ فشار آب را افزایش می دهد. در انتها دستگاه، آب خروجی از پمپ را بعد از عبور از شلنگ فشار قوی با استفاده از تفنگی و از طریق نازل به سمت بیرون پاشش می کند.

مشاوره خرید و استعلام قیمت فروش انواع دستگاه های پمپ کارواش صنعتی تک فاز

اگر به دنبال خرید و استعلام قیمت فروش انواع دستگاه های پمپ کارواش صنعتی تک فاز (تکفاز) هستید، با کارشناسان ما در شرکت فیدار کلین تماس حاصل فرمایید. 
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید TwitterFacebookWhatsappTelegramLinkedInPin It

دیدگاهتان را بنویسید

×

سلام!

ارتباط با بخش پشتیبانی آنلاین فیدار کلین

×