جاروبرقی مساجد (خرید جاروبرقی بزرگ و کوچک مخصوص مسجد)

خرید جاروبرقی مسجدی ایرانی و خارجی

جاروبرقی مساجد (جارو برقی مسجدی)
جاروبرقی مساجد (جارو برقی مسجدی)

خرید انواع جاروبرقی مسجدی (جاروبرقی مخصوص مساجد) (Mosque vacuum cleaner) ایرانی و خارجی در ابعاد بزرگ و کوچک از برند فیدار کلین. قیمت دستگاه های جاروبرقی مسجدی فیدار کلین (ایرانی) از 3,000,000 تومان شروع می شود.

نظافت مکانیزه مساجد، حسینیه ها، هیئت های مذهبی و تکایا یکی از مهم ترین ترین اولویت های در این مکان ها است. بدین منظور از دستگاه هایی استفاده می گردد که بتوان فرآیند نظافت را در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت انجام دهد.

شما عزیزان بهتر می دانید که یکی از بهترین دستگاه ها به منظور نظافت مسجد، دستگاه های جارو برقی مسجدی هستند.

مدل های متنوعی از انواع جاروهایی مساجد وجود دارد که در اینجا به 2 نوع مرسوم آن اشاره خواهیم کرد.

برای مشاهده، بررسی و خرید محصولات بر روی جاروبرقی صنعتی کلیک کنید.

انواع دستگاه های جارو برقی مخصوص مساجد

در ادامه قصد داریم چند نوع از دستگاه های جاروبرقی حرفه ای که برای مسجد  مناسب است را مورد بررسی قرار دهیم.

برای مشاهده، بررسی و خرید بر روی جاروبرقی سطلی کلیک کنید.

جاروبرقی مسجدی خاک

این نوع از دستگاه ها همانطور که از نامشان مشخص است، فقط قادرند آلودگی های خشک مانند کرد و خاک را جمع آوری کنند. بنابراین اگر فقط آلودگی های مسجد خشک است، این دستگاه بهترین است. ولی اگر آلودگی های شما خشک و مرطوب است، بهتر است از دستگاه های آب و خاک استفاده کنید که در ادامه به بررسی این تجهیزات می پردازیم.

جاروبرقی مسجدی آب و خاک

دستگاه های جاروبرقی هتلی صنعتی آب و خاک، یکی از بهترین و مناسب ترین گزینه ها در میان جاروهای ذکر شده هستند. همانطور که از اسم این دستگاه ها مشخص است، می توان از آن ها برای جمع آوری آلودگی های خشک و مرطوب بدون هیچ گونه و محدودیتی استفاده کرد.

به دستگاه های جارو برقی آب و خاک، جارو برقی سطلی گفته می شود.

برای مشاهده، بررسی و خرید بر روی جاروبرقی آب و خاک کلیک کنید.

مشاوره خرید جارو برقی مساجد، هیئت های مذهبی و تکایا

شرکت فیدار کین به عنوان یکی از برترین ارائه کنندگان دستگاه های جارو برقی مخصوص مساجد، تکایا، حسینیه ها و هیئت های مذهبی، در خدمت تک تک شما عزیزان است. هدف ما ارائه بهترین و باکیفیت ترین دستگاه ها به منظور استفاده در محیط های شما است. ظرفیت مخازن جاروها از 7 لیتر تا 75 لیتر بوده که متناسب با محیط خود می توانید دستگاه موردتان را انتخاب کنید. دستگاه ها دارای لوازم و نازل های متنوع به منظور نظافت بخش های مختلف هتل هستند.

به منظور بررسی خرید و استعلام قیمت انواع دستگاه های جاروبرقی مسجدی (جارو برقی مساجد) یا جارو برقی مخصوص و حرفه ای برای مسجد می توانید از طریق شماره های 0216656597 و 09216376463 با ما تماس بگیرید.
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید TwitterFacebookWhatsappTelegramLinkedInPin It

2 دیدگاه دربارهٔ «جاروبرقی مساجد (خرید جاروبرقی بزرگ و کوچک مخصوص مسجد);

    • سلام و وقت بخیر بر شما. خواهش می کنم. انواع پوناپونی از جاروهای صنعتی وجود دارند که یکی از کاربردهای آن ها استفاده در مساجد و حسینیه ها است.

      پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

×

سلام!

ارتباط با بخش پشتیبانی آنلاین فیدار کلین

×