جاروبرقی هتلی صنعتی | (خرید جارو برقی حرفه ای مخصوص نظافت و برای هتل ها)

بررسی و خرید جاروبرقی هتلی صنعتی 

جاروبرقی هتلی
جاروبرقی هتلی

خرید جاروبرقی هتلی صنعتی (جارو برقی مخصوص هتل)، یکی از تجهیزاتی است که هر هتلی با هر میزان ستاره ای که دارد به آن نیاز دارد. قیمت فروش فقط یکی از عوامل مهم در انتخاب دستگاه مناسب است.

قیمت دستگاه های جاروهای هتلی صنعتی فیدار کلین (ایرانی) از 3,000,000 تومان شروع می شود.

صاحبان هتل خیلی خوب می دانند که نظافت هتل، جزو رکن ها و اصول اساسی در این محیط ها محسوب می گردد. چون مهمانانی که به هتل می آیند، به اولین چیزی که توجه می کنند نظافت بیرونی و داخل مجموعه است. ولی متاسفانه بسیاری از افراد هنوز هم از روش های سنتیو قدیمی به منظور نظافت هتل و مسافرخانه استفاده می کنند.

با وجود اینکه انواع گوناکونی از دستگاه های جارو برقی مخصوص برای هتل ها وجود دارد، انتخاب بهترین محصول از میان برندهای موجود در بازار می تواند مشکل ساز باشد. با وجود گزینه های موجود در بازار و ویژگی هایی که هر کدام از محصولات دارند، انتخاب صحیح و درست می تواند حتی برای متخصصینی که تو حوزه نظافت فعالیت دارند، کمی گیج کننده باشد. خوب در اینجا به یک سوال مهم می رسیم:

کدام جارو برقی برای هتل یا مسافرخانه من مناسب است؟

نگران نباشید. در اینجا قصد داریم درباره انواع جاروهای هتلی و برخی ویژگی های آن ها با شما عزیزان صحبت کنیم تا بتوانید به راحتی دستگاه مناسب را برای هتل یا مسافرخانه خود اتخاب کنید.

برای مشاهده، بررسی و خرید محصولات بر روی جاروبرقی صنعتی کلیک کنید.

انواع دستگاه های جارو برقی مخصوص هتل

در ادامه قصد داریم چند نوع از دستگاه های جاروبرقی حرفه ای که برای هتل شما عزیزان مناسب است را مورد بررسی قرار دهیم. پس با ما همراه باشید.

جاروبرقی هتلی کلاس ایستاده (Upright Vacuum Cleaner)

این سری از دستگاه های جارو برقی، مدت هاست که در بازارهای جهانی و مدت زمان اندکی است که در بازارهای داخلی جا افتاده و مورد استفاده قرار می گیرند. جالب است بدانید که این سری از محصولات که توسط کمپانی مطرح در دنیا ساخته شده است، به سرعت محبوب شده و بسیاری از هتل ها و مسافرخانه ها شروع به خرید این محصولات کردند. روش نظافت با این دستگاه ها بدین صورت است که باید جارو به طور مکرر بر روی سطوح رو به جلو و عقب حرکت داد تا آلودگی ها به راحتی جمع آوری گردند.

این نوع از دستگاه ها از لحاظ تعداد موتورها و نوع کیسه مورد استفاده جمع آوری زباله با هم تفاوت دارند. معمولاً به منظور نظافت سریع و باکیفیت بخش های مختلف هتل ها و مسافرخانه ها نظیر لابی ها، اتاق های هتل، راهروها، پله ها، محیط های اداری و مکان های برگزاری کلاس های آموزشی از جاروهای تک موتوره استفاده می گردد.

وزن این دستگاه ها همانطور که ذکر شد بسیار سبک هستند که همین امر قدرت مانور و سرعت نظافت محیط را چند برابر می کند.

از اصول مهم در نظافت هتل ها سرعت و کیفیت نظافت در کوتاه ترین زمان ممکن است.

اگر نیاز به نظافت و تمیز کاری طولانی مدتی دارید، بهتر است از دستگاه های سری استاده دو موتوره استفاده کنید. مسلم است که مدل های دو موتوره معمولاً از دستگاه های تک موتوره از لحاظ وزنی سنگین تر هستند. پیمانکاران شرکت های خدمات نظافتی یا پرسنل بخش خدمات خود هتل، از  این تجهیزات به منظور نظافت لابی ها، راهروها و بخش های دیگر که تردد زیاد است، نظافت می کنند.

هر 2 مدل تک و دو موتوره که در بالا به آن اشاره شد، مجهز به فیلتراسیون خیلی عالی برای جمع آوری آلودگی ها هستند. معمولاً فیلتر این دستگاه ها قابلیت شستشو داشته و قابل استفاده مجدد هستند. همچنین کیسه این دستگاه ها به طورت دائمی هستند و دفعات زیاد می توان از آن ها بدن هیچ مشکلی استفاده کرد.

جاروبرقی هتلی کوله پشتی (Backpack Vacuum Cleaner)

تمیز کردن فضاهایی مانند اتاقک، راه پله ها، زیر مبلمان و دیگر بخش های تنگ نیاز به یک دستگاه همه کاره دارد. مدل های کوله پشتی با شلنگ، لوله و نازل های متوع هستند که آلودگی های خشک نظیر گرد و غبار و خاک را به مخزن دستگاه انتقال می دهند. جاروی های کوله ای به گونه ای طراحی شده اند که روی کمر، و شانه کاربر از پشت قرار می گیرد. به این ترتیب، نیازی به حرکات رفت و یرگشت مگرر نیست. از آنجایی که این نوع کوچکتر است و قابلیت مانور بیشتری دارد، اپراتورها می توانند بدون ایجاد مزاحمت برای افراد مجموعه و مهمانان، در مناطق پرجمعیت حرکت کنند. به همین دلیل، جاروبرقی های کوله پشتی اغلب برای تمیز کردن فضاهای اداری و امکانات آموزشی استفاده می شود. از آنجا که آنها معمولاً فقط با یک نازل کف مجهز هستند، ممکن است به اندازه برس های گردان عمودی در حذف خاک از روی فرش اثر بخش نباشند.

برای مشاهده، بررسی و خرید بر روی جاروبرقی کوله پشتی کلیک کنید.

جاروبرقی کنیستر Canister Vacuums برای هتل

جاروهای کنیستر مانند دستگاه های کوله پشتی هستند، ولی دیگر اپراتور دیگر دستگاه را روی دوش خود نمی اندازد. این دستگاه ها به منظور نظافت بسیار موثر هستند. به لطف چرخ های قوی این دستگاه، اپراتور به راحتی دستگاه را از یک منطقه به منطقه دیگر جابجا می کند. تمامی آلودگی ها به راحتی از روی سطوح جمع آوری شده و محیطی پاک و عاری از هرگونه آلودگی به شما عزیزان تحویل می دهد. با این محصولات به راحتی می توانید زیر میز و مبلمان و را به راحتی تمیر کنند. همچنین مانور بالا جاروهای کنیستر باعث شده است که بخش های تنگ و غیر قابل دسترس به راحتی نظافت شوند.

میزان صدای Canister Vacuums نیست به سری ایستاده یا Upright Vacuum پاینن تور بوده و برای محیط های حساس به صدا مورد استفاده قرار می گیرند.

دستگاه های سوییپر مخصوص هتل ها

برای تمیز کردن محیطه ای هتل ها از دستگاه هایی به نام سوییپر (Sweeper) استفاده می گردد. سوییپرها حتی در فرودگاه ها، سالن های بزرگ؛ محطه های داشنگاه ها، ادارات، انبارها و بسیاری محیط های دیگر مفید هستند. برس های دستگاه بر روی سطح حرکت می کند تا خاک و گرد و غبار را جمع آوری و به داخل مخزن دستگاه منتقل کند. موتورهای پرقدرت و اندازه کلی بزرگتر ، بهره وری را تضمین می کند. سوییپرها گرانتر از سایر جارو های هتلی دیگر هستند.

جاروبرقی هتلی صنعتی آب و خاک

دستگاه های جاروبرقی هتلی صنعتی آب و خاک، یکی از بهترین و مناسب ترین گزینه ها در میان جاروهای ذکر شده هستند. همانطور که از اسم این دستگاه ها مشخص است، می توان از آن ها برای جمع آوری آلودگی های خشک و مرطوب بدون هیچ گونه و محدودیتی استفاده کرد. 

به دستگاه های جارو برقی آب و خاک، جارو برقی سطلی گفته می شود.

برای مشاهده، بررسی و خرید بر روی جاروبرقی آب و خاک کلیک کنید.

دستگاه های جاروبرقی سطلی خشک و مرطوب یکی از بهترین تجهیزات مورد استفاده برای استفاده در هتل ها هستند.

برای مشاهده، بررسی و خرید بر روی جاروبرقی سطلی کلیک کنید.

مشاوره خرید جاروبرقی هتلی صنعتی

شرکت فیدار کین به عنوان یکی از برترین ارائه کنندگان دستگاه های جارو برقی مخصوص هتل ها و مسافرخانه ها، در خدمت تک تک شما عزیزان است. هدف ما ارائه بهترین و باکیفیت ترین دستگاه ها به منظور استفاده در محیط های شما است. ظرفیت مخازن جاروها از 7 لیتر تا 75 لیتر بوده که متناسب با محیط خود می توانید دستگاه موردتان را انتخاب کنید. دستگاه ها دارای لوازم و نازل های متنوع به منظور نظافت بخش های مختلف هتل هستند.

به منظور خرید و بررسی استعلام قیمت فروش انواع دستگاه های جاروبرقی هتلی صنعتی (جارو برقی مخصوص و حرفه ای برای هتل ها) می توانید از طریق شماره های 0216656597 و 09216376463 با ما تماس بگیرید.
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید TwitterFacebookWhatsappTelegramLinkedInPin It

دیدگاهتان را بنویسید

×

سلام!

ارتباط با بخش پشتیبانی آنلاین فیدار کلین

×