کارواش صنعتی دیزلی (دیزل)

کارواش صنعتی دیزلی
کارواش صنعتی دیزلی

کارواش صنعتی دیزلی (واترجت صنعتی دیزل) یا Diesel industrial car wash (diesel)، یکی دیگر از انواع دستگاه های کارواش صنعتی محسوب می گردد. یکی از مزیت های استفاده از این دستگاه ها،  شستشو سطوح بدون نیاز به استفاده از برق است. از این دستگاه ها به منظور استفاده در محیط های باز که دسترسی به برق امکانپذیر نیست، بسیار عالیست. در ادامه به بررسی این دستگاه ها و تفاوت های آن ها نسبت به دستگاه های کارواش برقی خواهم پرداخت.

وقتی صحبت از انتخاب بین دستگاه های واترجت صنعتی می شود، ممکن است فکر کنید که تفاوت واقعی بین مدل های برقی و دیزلی وجود ندارد. بالاخره هر دوی آنها آب را از طریق یک نازل پاشش می کنند، دیگر چه چیزی نیاز دارید؟
اما در واقع مزایا و معایب زیادی برای انتخاب دستگاه های برقی یا دیزلی وجود دارد، بنابراین بیایید نگاهی به برخی از عواملی بیندازیم که ممکن است در هنگام خرید یا استخدام واشر صنعتی بعدی خود در نظر بگیرید.

بررسی دستگاه های کارواش دیزلی یا واترجت دیزل

در دستگاه های دیزلی، نظیر دستگاه برند کارچر آلمان مدل Kärcher HDS 801 D، معمولاً از یک دستگاه قوی تشکیل شده‌اند که به منظور مصارف صنعتی منظم و طولانی‌ مدت طراحی شده اند. اگر سطح بزرگی برای تمیز کردن دارید، یک واترجت با موتور دیزل کار را برای شما عزیزان راحت می کند و تا زمانی که سوخت و آب برای تامین آن دارید، بدون مشکل کار می کند.

البته استفاده از دستگاه هایی با موتور دیزلی یا بنزینی، معایبی را دارند که که مدل های برقی آن را ندارند. واترجت های دیزلی به دلیل دود اگزوز در  فضاهای بسته کاملاً نامناسب اند و وجود منابع سوخت اضافی ممکن است خطرهای دیگری داشته باشند که بایستی مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.

به علاوه، نگه داری از دستگاه های بنزینی یا دیزلی بسیار بسیار بسیار حائز اهمیت بوده و بایستی هرچند وقت یکبار سرویس شوند. از آنجایی که کارواش های صنعتی دیزلی گران‌تر هستند، بدیهی است که می‌خواهید آنها را برای سرویس‌های منظم رزرو کنید، اما اگر به درستی از آنها استفاده و مراقبت نکنید، 100% از لحاظ هزینه و مالی به ضرر شماست. پس دقت کنید که شامل هزینه های اضافی نشوید.

دستگله های کارواش صنعتی دیزلی یا بنزینی درست است که به برق وابسته نیست ولی به آب و سوخت وابسته است. سوخت اضافی موتور چیزی است که مطمئناً می توانید با خود بیاورید، اما منبع نامحدود آب لزوماً به این معنی نیست که شما همه چیز مورد نیاز خود را دارید. موتورهای دیزلی سرعت جریان بسیار بالاتری نسبت به مدل های برقی دارند و ممکن است بیشتر از توان مصرف آب شما باشد. برای حل این مشکل، باید یک سطل یا بشکه برای دستگاه  خود پر کنید تا آب را از آن بیرون بکشد تا به عنوان یک بافر عمل کند.

مشاوره خرید انواع دستگاه کارواش دیزلی یا واترجت دیزل

اگر قصد خرید و استعلام قیمت فروش انواع دستگاه کارواش صنعتی دیزلی (واترجت دیزل) را دارید، با کارشناسان ما در شرکت فیدار کلین تماس بگیرید.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید TwitterFacebookWhatsappTelegramLinkedInPin It

دیدگاهتان را بنویسید

×

سلام!

ارتباط با بخش پشتیبانی آنلاین فیدار کلین

×