جاروبرقی دائم کار

خرید جاروبرقی صنعتی دائم کار

جاروبرقی دائم کار صنعتی
جاروبرقی دائم کار صنعتی

جاروبرقی دائم کار (Continuous Duty Industrial Vacuum Cleaner)، همانطور که از نام آن مشخص است، به منظور استفاده مداوم و طولانی مدت مورد مصرف قرار می گیرد. قدرت موتور و کارایی این دستگاه های جاروبرقی صنعتی دائم کار به حدی است که بتواند بدون خاموش شدن و بدون کوچک ترین وقفه ای، به صورت 24 ساعته شبانه روز کار کند و فرآیند نظافت را در محیط بدون هیچ مشکلی انجام دهد. شرکت فیدار کلین به عنوان یکی از برترین تأمین کنندگان انواع تجهیزات نظافت صنعتی در ایران، طیف وسیعی از این دستگاه ها را به شما عزیزان در ایران ارائه می کند.

برای مشاهده، بررسی و خرید محصولات بر روی جاروبرقی صنعتی کلیک کنید

آیا از انواع مختلف سیستم های سیستم های مکنده تخصصی موجود که در بازار ایران وجود دارد، کاملاً سردرگم شده اید؟ نگران نباشید. ما اینجا هستیم تا به شما عزیزان کمک کنیم. میزان استفاده روزانه از دستگاه، یکی از مهم ترین موارد کلیدی است که باید قبل از خرید یک جارو برقی صنعتی مداوم کار حرفه ای در نظر بگیرید. یعنی هر چند وقت یکبار قصد دارید جاروی خود را روشن و خاموش کنید؟ بیایید در این مورد صحبت کنیم.

بررسی جاروبرقی دائم کار

یک جاروی صنعتی مداوم کار، به منظور استفاده مدت طولانی مورد مصرف قرار می گیرد. یکی از موارد مصرف این دستگاه ها این است که دائماً چیزی را از خط تولید استخراج می کنید. این می تواند قطعات قراضه، زباله یا گرد و غبار، پلیسه و دیگر موارد باشد. همچنین سیستم های مکنده صنعتی به منظور رفع نیازهای عمومی مورد مصرف قرار می گیرند. ممکن است یک سیستم جاروی مرکزی با لوله‌کشی داشته باشید که به چندین نفر اجازه می‌دهد فقط یک شلنگ را وارد سیستم لوله‌کشی کرده و یک منطقه را تمیز کنند، برخلاف روشن و خاموش کردن یک سیستم.

جاروی های دائم کار، از موتورهیا بسیار حرفه ای و کاربردی در آن ها استفاده شده است. نوع موتورها از حدود 2.5 اسب بخار شروع و به حدود 40 اسب بخار می رسند. توجه داشته باشید که می توانید به صورت متناوب از دستگاه های مداوم کار استفاده کنید. شاید شما به یک موتور پیوسته به دلیل عملکرد عالی آن علاقه مند باشید، اما باید دستگاه را روشن و خاموش کنید. شما می توانید این کار را انجام دهید. فقط توجه داشته باشید که این ممکن است طول عمر موتور را کاهش دهد و یاتاقان سریعتر فرسوده می شود.

از دستگاه های جارو برق مداوم کار، به منظور مکش همزمان انواع آلودگی های خشک و مرطوب استفاده می گردد. جنس بدنه این دستگاه ها معمولاً از استیل ضد زنگ است که مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربات ناگهانی دارد.

زمان استفاده از دستگاه

میزان زمان استفاده از دستگاه های مکنده صنعتی، یکی از موارد مهم و حیاتی در انتخاب و خرید این تجهیزات حرفه ای است. به عبارت دیگر، باید درک کاملی از چرخه میزان زمانی که قصد دارید از دستگاه استفاده کنید، داشته باشید. محدوده زمانی به شما کمک می کند تا نوع دستگاه مناسب برای سیستم خود و بودجه موردنظرتان را تعیین کنید. به عنوان مثال، اگر قصد دارید به طور دائم از جاروبرقی استفاده کنید که برای استفاده مداوم طراحی نشده است، ممکن است هردفعه چندین موتور را عوض کنید که موجب ضرور و زیان مالی به شما خواهد شد.

همیشه باید از خود بپرسید که هزینه کل شما برای داشتن یک دستگاه جارو برقی چقدر است. هزینه خرید، نگهداری، سرویس و اجرای آن چقدر خواهد بود؟ در حالت ایده آل، شما بایستی از دستگاهی استفاده نماید کهدر عین هزینه مناسب، بهترین کیفیت کیفیت را داشته باشد و کار شما را انجام دهد.

مشاوره خرید جاروبرقی دائم کار

به منظور خرید انواع دستگاه های جاروبرقی دائم کار صنعتی می توانید از طریق شماره های 0216656597 و 09216376463 با ما تماس بگیرید.
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید TwitterFacebookWhatsappTelegramLinkedInPin It

دیدگاهتان را بنویسید

×

سلام!

ارتباط با بخش پشتیبانی آنلاین فیدار کلین

×