جاروبرقی سطلی آب و خاک

خرید جاروبرقی سطلی آب و خاک (ایرانی – خارجی )

جاروبرقی سطلی از انواع بسیار پرطرفدار در میان کسانی است که دغدغه پاکیزگی دارند. این مدل از جاروبرقی ها، با ویژگی های ممتاز خود، توانسته است تا حدود زیادی انتظارات مشتریان را پاسخ دهد. ویژگی هایی چون قدرت موتور بالا و در پی آن مکش فوق العاده، قدرت مانور بالا به دلیل ساختار ویژه بدنه و چرخ های آن، قابلیت استفاده آسان، ارگونومیک بودن، حجم بالای مخزن، سطح صدای پایین، وزن کم و قابلیت جابجایی بالا، طول عمر بالاتر و کارایی مفیدتر، قابل استفاده بودن در محیط های مختلف از جمله ویژگی های این نوع از دستگاه های جاروبرقی صنعتی است. در کنار همه اینها قیمت مناسب تر آن نسبت به جاروبرقی های دیگر در سطح بازار با قابلیت های کمتر، توجه مشتریان زیادی را به این دستگاه های فوق حرفه ای جلب کرده است. قیمت جاروبرقی سطلی فیدار کلین از بازه 3/000/000 الی 5/000/000 تومان است.

جاروبرقی سطلی
جاروبرقی سطلی

این مشخصات، در طول زمان و با رشد انتظارات مشتریان به اشکال گوناگون ارتقا پیدا کرده است. در ادامه سعی داریم در مورد برخی ویژگی های این نوع از جاروها توضیح و تفصیل دهیم تا علاوه بر شمردن ویژگی های خوب یک جاروبرقی که هر خریدار می‌بایست پیش از اقدام به خرید به آن توجه کند، همچنین بهترین جاروهای سطلی آب و خاک را بیشتر به کاربران وسایل برقی معرفی کنیم تا بتوانند با دید بازتر و اطلاعات بیشتری به انتخاب و تهیه این دستگاه ها اقدام کنند.

برای مشاهده انواع جاروبرقی سطلی ایرانی و خارجی کلیک کنید.

مشاهده ویدیو جارو برقی سطلی

در ویدیو زیر، ویدیویی از کارکرد دستگاه های جاروبرقی سطلی برای شما عزیزان آماده کرده ایم که پیشنهاد می کنیم که حتماً این وی دیو را مشاهده کنید.

جاروبرقی سطلی ، نظافت و رشد فناوری

جاروبرقی سطلی یکی از پرکاربردترین تجهیزات نظافتی ای است که نمونه ابتدایی بدون موتور آن در 8 ژوئن 1869 توسط مک گافی پدید آمد. اما اولین جاروبرقی‌ ای که تقریبا ظاهری شبیه به جاروهای امروزی داشت در سال 1927 میلادی توسط شرکت الکترولوکس ساخته شد؛ پس از آن مخترعان دیگری با تجهیز نمونه اولیه روز به روز جاروبرقی های پیشرفته تری را روانه بازار کردند. تولید این جاروبرقی‌ها در شکل های و انواع گوناگون، که هر کدام برای اهداف و سلیقه های گوناگون طراحی شده اند،گام بلندی در جهت تسریع نظافت و کاهش بهره‌گیری از نیروی انسانی در این جهت برداشت. با رشد فناوری، اشکال و انواع جاروبرقی های پیشرفته جانشین مدلهای پایین تر می‌شوند و کمپانی‌های سازنده، هر کدام در جهت کسب رضایت و برآورده کردن انتظارات مشتریان از یکدیگر پیشی می‌گیرند.

ویژگی های یک جاروبرقی سطلی آب و خاک مناسب چیست؟

در هنگام خرید جارو برقی سطلی به چه مواردی بایستی توجه کرد؟

گفتنی ها در مورد انتخاب و خرید بهترین جاروبرقی سطلی بسیار است. اما کافیست به چند عامل مهم توجه داشته باشید که در ادامه برای شما عزیزان بیان می کنیم. پس با ما همراه باشید.

قدرت مانور بالا

در نظرسنجی‌ای که از کاربران اقسام جاروبرقی های بازار صورت گرفته، یکی از مشکلات مهم جاروبرقی های مدل پایین، که همگی در مورد آن اتفاق نظر دارند، نداشتن قدرت مانور و دشواری جابجایی جاروبرقی به هنگام استفاده است. این مشکل به چند دلیل به وجود می‌آید: وزن بالای جاروبرقی ممکن است یکی از این دلایل باشد. بالطبع طراحی مدلی که بتواند علاوه بر قابلیت های دیگر، وزن پایین تری نسبت به دیگر جاروبرقی‌ها داشته باشد، برای مشتریان بسیار مفید واقع می‌شود. جاروبرقی های اولیه وزن بالاتری داشتند که این امر، جابجایی آن‌ها را بسیار دشوار می‌کرد. اما رفته رفته این مشکل با تولیدات جدید برطرف شد اما از آن جا که سطح توقع مصرف کنندگان روز به روز ارتقا می‌یابد، کاربران همچنان به دنبال یک جاروبرقی سبک اما با کیفیت هستند. از دلایل دیگر این مسأله می‌توان به حجم بزرگ برخی از جاروبرقی‌ها اشاره کرد. هر چقدر بدنه یک جاروبرقی بزرگتر باشد، قدرت مانور آن پایین تر خواهد آمد. مسأله دیگر چرخ های به کار رفته در زیر بدنه جاروبرقی است که یکی از موارد بسیار مهم در جابجایی و قدرت مانور این از مکنده ها به حساب می‌آید. این مکنده های صنعتی حرفه ای علاوه بر داشتن وزن پایین‌تر نسبت به رقیبان خود در بازار، با داشتن چرخ های هرزگرد، تا حدود بسیار زیادی بر قدرت مانور خود افزوده است، چیزی که ممکن است انواع جاروبرقی های دیگر از آن بی بهره باشند.

مکش فوق العاده

قدرت مکش بالا، شاید اولین ویژگی‌ ای باشد که از یک جاروبرقی خوب انتظار می‌رود. مکش بسیار بالا برای دستگاه های جاروبرقی صنعتی بسیار ضروری است، اما جاروبرقی با مکش مناسب همواره در میان کاربران، بسیار مورد تأکید و توجه است. توان دستگاه با نشان وات بر روی آن مشخص شده است. گرچه میزان وات دستگاه های جاروبرقی مهم است، اما قدرت و توان مکش (mbar) اولویت اصلی است. حتما شما هم تجربه استفاده از جاروبرقی با مکش نامناسب را داشته اید و بعد از صرف وقت و انرژی ذرات ریز آلودگی را در سطوح مختلف شاهد بوده‌اید. مکش نامناسب علاوه بر اسراف وقت، خستگی و نارضایتی در میان کاربران به وجود می‌آورد. بهترین جاروبرقی سطلی از انواع جاروبرقی‌هایی است که با داشتن موتور قدرتمند، از قدرت مکش بالایی برخوردار است به گونه ای که ذرات ریز آلودگی را می‌بلعد و فواصل میان استفاده از جاروبرقی را تا حد رضایت بخشی طولانی می‌کند. دستگاه های مکنده صنعتی آب و خاک در این زمینه نیز توانسته رضایت کاربران را برانگیزد و در وقت و انرژی آن‌ها به شیوه مطلوب و قابل توجهی صرفه جویی کند.

حجم بالای مخزن

خالی کردن مخزن جاروبرقی به دفعات زیاد در زمان کم، یکی از موارد دیگر نارضایتی کاربران از جاروبرقی‌ها در انواع مختلف است. جاروبرقی سطلی به دلیل ساختار ایستاده خود، حجم بالایی را به مخزن انباشت آلودگی‌ها اختصاص داده که به شکل قابل توجهی از تعداد دفعات خالی کردن مخزن کاسته است و کاربران می‌توانند با خیال راحت پس از استفاده مکرر از دستگاه نیز، مخزن آن را خالی کنند.

استفاده آسان

جاروبرقی آب و خاک سطلی علاوه بر داشتن ساختاری منحصر به فرد، طراحی بسیار ساده ای دارد و افراد در سنین و سطوح آشنایی مختلف با لوازم برقی، به راحتی می‌توانند از آن ها استفاده کنند و به راحتی از آن استفاده کنند. استفاده آسان یکی از ویژگی هایی است که امروزه با رشد فناوری هر کمپانی در پی حصول آن در محصولات تولیدی خود است و در جاروهای سطلی این مهم، حاصل شده است.

سطح صدای پایین

زندگی شهر نشینی و رشد کارخانه‌ها و تکنولوژی، به میزان قابل توجهی استرس و فشار روانی بر انسان ها وارد کرده است. به همین دلیل، فراهم کردن آرامش به دور از آلودگی های صوتی، می‌تواند در جهت جذب کاربران به دستاوردهای تکنولوژی بسیار مفید واقع شود. استفاده از جاروبرقی‌ها با صدای بالا، هر چند که دارای قابلیت‌ها و مزایای بالایی باشند، بر فشار روانی کاربران می‌افزاید. در این میان جاروبرقی سطلی با سطح صدایی بسیار پایین تر از جاروبرقی های دیگر، این انتظار را نیز در میان کابران برآورده کرده است و این یکی از دلایل کاربرد و محبوبیت بالای این محصولات در میان مشتریان است. در واقع میزان صدای پایین در کنار قدرت بالای مکش، ترکیبی است که می‌تواند توجه مشتریان را به خود جلب کند و رضایت آن‌ها را بیش از پیش حاصل کند.

طول عمر و کارایی بالا

داشتن طول عمر بالا از مزایایی یک وسیله برقی به حساب می‌آید. گاهی استفاده نادرست از یک وسیله برقی، از جمله جاروبرقی، ممکن است از طول عمر آن بکاهد. مسائلی چون تعویق در خالی کردن مخزن جاروبرقی که خود موجب اختلال در عملکرد موتور می‌شود، عدم صحیحی استفاده از دستگاه و بسیاری موارد دیگر می‌تواند از میزان عمر یک جاروی صنعتی بکاهد. در صورتی که مشتریان جاروبرقی از این وسیله به درستی استفاده کنند، یک جاروبرقی سطلی می‌تواند تا مدت زیادی برای مشتریان مفید واقع شود. این تجهیزات حرفه ای علاوه بر مزایای اشاره شده، از طول عمر نسبتا بالایی نسبت به دیگر محصولات برخوردار هستند. بهترین جارو برقی به دلیل ساختار مناسب و مطلوب، علاوه بر کارایی بالا، استهلاک کمتری دارد و مدت زمان بیشتری به کاربران خود خدمت رسانی می‌کند.

مناسب برای محیط های مختلف

طراحی ساده و زیبای دستگاه های مکنده های سطلی به همراه کیفیت مناسب آن، موجب شده که این گونه دستگاه ها در اماکن و موقعیت های مختلف به کار گرفته شوند. ویژگی های منحصر به فرد موجود در این جاروها، محصولی همه‌پسند ساخته است که علاوه بر مصرف نیمه صنعتی، برای مصارف سنگین صنعتی نظیر: کارخانه ها، انواع صنایع مادر، سالن های بزرگ همچون فروشگاه ها، مساجد، هتل ها، رستوران‌ها و… مناسب و کاربردی است.

بیشتر بدانید: درباره حذف گرد و غبار و آلودگی های خطرناک با جارو برقی بیشتر بدانید.

طول سیم مناسب

داشتن سیم با طول مناسب می‌تواند کار را برای کاربران تسهیل کند. داشتن سیم بلند از مزایای یک جاروبرقی خوب به شمار می‌رود و این مورد در بهترین جاروبرقی های سطلی بسیار مهم است. سیم بلند علاوه بر این که بر قابلیت مانور جارو می‌افزاید، امکان استفاده از دستگاه را در مکانهای با پریز محدود فراهم می کند. همچنین تعبیه محلی برای جمع آوری سیم در دستگاه، زیبایی و نظم جارو را افزایش می دهد و از آسیب دیدن سیم و کشیدگی و پارگی آن تا حدود زیادی پیشگیری می کند.

مصرف مناسب انرژی

میزان مصرف انرژی از جمله عواملی است که در دهه های اخیر مورد توجه خریداران لوازم برقی قرار گرفته است. یک جارو حرفه ای هر چقدر هم دارای مزایای بسیار باشد، هنگامی که میزان انرژی مصرفی بالایی داشته باشد، نمی تواند رضایت مشتریان را جلب کند. جاروبرقی سطلی در کنار محاسن دیگر خود، در مصرف انرژی بسیار به صرفه عمل می‌کند. دستگاه با گرید بالا، میزان برق کمتری مصرف می‌کند و این امر در مصرف انرژی برق و در نتیجه کاهش هزینه های بعدی صرفه جویی خواهد کرد. تولید کنندگان انواع تجهیزات نظافت صنعتی، این امر مهم را در نظر دارند که بدون توجه به استانداردهای جهانی و آسایش و ایمنی مصرف کننده نمی توانند انتظار فروش مناسب محصولات خود را داشته باشند؛ بنابراین به مصرف صرفه جویانه انرژی نیز مانند مزایا و مؤلفه های دیگر کیفیت بهای زیادی می‌دهند چرا که همیشه حق با مشتری است و دغدغه های او در اولویت کار کمپانی های موفق است. شرکت های موفق همواره از انتظارات مشتریان به عنوان پلکان‌هایی برای رسیدن به قله موفقیت استفاده می کنند.

جاروبرقی سطلی همگام با نیازهای مصرف کنندگان

سلیقه های متفاوت و نیازها و انتظارات گوناگون کاربران و مشتریان جارو برقی ها روز به روز در حال رشد و تغییر است. تشخیص درست و خرید دستگاه مناسب و کاربردی می‌تواند تا سالهای طولانی، مصرف کنندگان را از تحمل مشکلات ناشی از انباشت آلودگی و زباله آسوده کند. در کنار رشد نیازها و سلیقه های مصرف کنندگان، تولیدکنندگان در زمینه های مختلف از جمله تولیدکنندگان دستگاه های جاروبرقی نیز بر امکانات و تجهیزات محصولات خود می‌افزاید و با به کارگیری نیروهای متخصص و کارآمد سعی در شناخت درست نیازها و برآورده ساختن آن‌ها به شیوه ای امن و مطلوب دارند. رقابت تولیدگنندگان در این زمینه، رشد و ارتقای سطح تکنولوژی محصولات را به همراه می‌آورد و به این شیوه، مصرف کننده و تولید کننده در کنار یکدیگر به رشد میزان رفاه و آسایش زندگی کمک می‌کنند. محصولات متعددی در پی این رقابت توانسته رضایت مصرف کنندگان و اعتماد آنان را حاصل کند. جاروبرقی سطلی یکی از ثمرات حاصل از این رشد و همراهی است که قدم به قدم با نیازهای روز مشتریان، امکان رشد خود را فراهم می‌سازد و پیوسته در تلاش است تا جایگاه خود را در میان مشتریان حفظ کند و ارتقا بخشد. بازخورد مثبت مصرف کنندگان این محصول، این دستگاه های حرفه ای را تبدیل به یکی از پرفروش ترین تجهیزات نظافتی تبدیل کرده است.

آدرس های دیگر این صفحه:

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید TwitterFacebookWhatsappTelegramLinkedInPin It

18 دیدگاه دربارهٔ «جاروبرقی سطلی آب و خاک;

  • سلام جناب جشنی عزیز. با توجه به نوسانات قیمت جاروی های سطلی بی زحمت با شرکت تماس بگیرید.

   پاسخ
   • سلام و عرض وقت بخیر. آیا جارو برقی های خارجی برند های مطرح مثلاً کارچر آلمان را هم دارید یا فقط محصولات ایرانی می فروشید؟ گر بخواهم به صورت مختصر توضیح بدهم، شرکت ما برای هر یک از طبقات خود نیازمند جاروی صنعتی خشک و تر است که هم وزن مناسبی داشته باشد و هم راحت جابجا شود. مورد دیگر هم بحث فیلتر دستگاه ها است. من تو این صفحه موارد جالبی در این زمینه خواند و اطلاعاتم در این زمینه زیاد شد. چون دستگاه هایی می خواهیم که به صورت خودکار فیلتر را تمیز کنند.

    پاسخ
    • بله فروش انواع جاروهای خارجی نظیر برند KARCHER آلمان هم با گارانتی و خدمات پس از فروش داریم. برای مشاوره رایگان حتماً با تلفن 09216376463 تماس بگیرید تا کلیه اطلاعات در خدمت شما قرار داده شود.

     پاسخ
    • بله فروش انواع جاروهای خارجی نظیر برند KARCHER آلمان هم با گارانتی و خدمات پس از فروش داریم. همانطور که مطالعه کردید، فیلترها انواع گوناگونی دارند که پراستفاده ترین آن ها فیلتر HEPA است.

     پاسخ
  • سلام و درود امیر عزیز. بله حتما.
   1) حقیقتش تغییرات ناگهانی قیمت باعث میشه که نتونیم قیمت ثابت را به شما بگیم. بی زحمت برای اطلاع از قیمت نهایی با شرکت تماس بگیر.
   2) کیفیت بدنه جارو برقی های سطلی همانطور که از در بخش مشخصات فنی هر محصول اعلام کردیم، از جنس استیل محکم و مقاوم در برابر ضربات ناگهانی است.
   3) هم دستگاه های آب و خاک داریم و هم دستگاه های خاک. دستگاه های آب و خاک سری FCV قابلیت اتصال کیت اتومات به منظور جلوگیری از داغ شدن موتورها و مدیریت آن ها دارد.
   خواهش می کنم.

   پاسخ
  • سلام و درود مجدد. در حال حاضر بهترین جارویی که می توان به شما بزرگوار پیشنهاد داد که خیلی از کارواش های بزرگ و معروف ایران از آن استفاده می کنند.، جاروبرقی سه موتوره مدل FCV 3 است. این دستگاه از نوع آب و خاک است و مجهز به کیت اتومات است. یعنی موتورهای به صورت خودکار روشن و خاموش می کنند تا فشار بیش از حد به یک موتور وارد نشود.

   پاسخ
 1. من یکسری راهنمایی ها در خصوص خرید دستگاه های جارو برقی می خواستم. محصولاتتان را مشاهده کردم. ما برای کارهای ساختمانیان می خواستیم و برای جمع کردن خاک و مایعات. نظرتون چیه؟ چجوری باید متوجه شوم که کدوم دستگاه برای ما مناسب است.

  پاسخ
  • سلام و درود. برای بررسی و اطلاع از شرایط اخذ نمایندگی با تلفن های 02166565907 و 09216376463 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • سلام و درود بر شما. بی زحمت برای دریافت کشاوره رایگان و تخصصی با کارشناسان، با تلفن های 09216376463 ئ 02166565907 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

×

سلام!

ارتباط با بخش پشتیبانی آنلاین فیدار کلین

×