درباره شرکت فلامینگو

برند فلامینگو
فلامینگو

Flamingo Car Care Tech Co. ، در سال 2006 تاسیس شده است ، یک تولید کننده و صادر کننده حرفه ای است که با همکاری شرکت Hosen New Material Industrial و Flamingo Car Care Tech Inc ، مشغول تحقیق ، تولید و فروش مراقبت از اتومبیل است. محصولات ، اسپری رنگ ، پوشش ویژه ، تمیز کردن صنعتی و عامل درمان سطح.

با 10 سال تحقیق و آزمایشات  ، فلامینگو صاحب درک عمیقی از محصولات مراقبت از اتومبیل ، توانایی تحقیق و توسعه در جهان ، تیم برنامه ریزی عالی و تجربه ساخت برای تقریباً یک قرن است که فروش محصولات مراقبت از ماشین فلامینگو را در آمریکای شمالی رونق می بخشد. Flamingo Car Care Tech Inc برای ایجاد بیشتر دوستداران اتومبیل در سراسر جهان برای شناخت و استفاده از محصولات فلامینگو ، با ایجاد Hosen New Material Industrial Company ، Ltd برای ایجاد پایگاه تحقیق و تولید ، تبلیغ محصولات مراقبت از ماشین فلامینگو به سراسر جهان همکاری می کند.

پایگاه جدید تولید در ونگیوان ، گوانگدونگ واقع شده است. با داشتن محیطی زیبا و حمل و نقل مناسب ، مساحتی نزدیک به 30000 متر مربع را شامل می شود ، مجهز به تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی و تولیدی ویژه از ایالات متحده آمریکا ، آلمان و سوئیس. در حال حاضر 6 خط تولید کاملاً اتوماتیک برای آئروسل ، 1 برای پر کردن خمیر ، 1 برای پر کردن مایع و 1 برای واکس امولسیون ، با ظرفیت تولید روزانه 150،000 قوطی ، دارد. پایگاه تولید صلاحیت تولید آئروسل در چین را کسب کرده و گواهینامه سیستم کیفیت ISO9001 و گواهینامه سیستم محیط ISO14001 را تصویب کرده است. این پایگاه با داشتن استاندارد فنی و ظرفیت تولید بزرگ ایالات متحده ، محصولات مراقبت از ماشین فلامینگو را تولید می کند ، در عین حال روابط همکاری دوستانه طولانی مدت با بسیاری از شرکت های معروف بین المللی را حفظ می کند و خدمات حرفه ای ، کامل OEM و ODM را برای آنها فراهم می کند.

اصل شرکت: نوآوری ، حرفه ای ، قابل اعتماد ، برای ایجاد ارزش برای مشتری!

لینک سایت رسمی: https://flamingocarcare.com/

 

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید TwitterFacebookWhatsappTelegramLinkedInPin It
×

سلام!

ارتباط با بخش پشتیبانی آنلاین فیدار کلین

×