پمپ کارواش صنعتی دست دوم یا استوک

خرید پمپ کارواش دست دوم صنعتی (استوک)

خرید پمپ کارواش دست دوم (Used car wash pump) یا کارواش استوک. شرکت فیدار کلین به منظور راحتی شما عزیزان، ارائه به انواع دستگاه های کارواش صنعتی دست دوم نموده است. این پمپ ها در انواع و فشار های کاری مختلف بوده و متناسب با نیازهای کاری گوناگون است. پمپ های کارواش از برندهای معتبر جهانی Comet ایتالیا، برتولینی ایتالیا، کارچر، اشپک آلمان و دیگر برندهای معتبر دنیا است.

مشاهده لیست انواع کارواش صنعتی

قدرت شستشوی پمپ های کارواش استوک فیدار کلین

در ادامه ویدیو یکی از پروژه های ما آورده شده است. شما با دیدن این ویدیو می توانید قدرت فوق العاده پمپ های دسته دوم فیدار کلین را مشاهده نمایید.

راهنمای خرید کارواش صنعتی دست دوم

در ادامه نکات مهمی در زمینه خرید انواع کارواش دست دوم صنعتی و پمپ های کارواش دسته دوم برای شما آورده ایم که به شما عزیزان در این زمینه بسیار کمک شایانی خواهد کرد. پس حتماً به نکات زیر توجه فرمایید. اگر هم سوالی در این زمینه دارید، بهتر است از افرادی که تجربه استفاده از این تجهیزات را دارند، کمک بگیرید یا با کارشناسان فیدار کلین در این زمینه مشورت نمایید.

1) نیاز خود را شفاف مشخص کنید:

چرا قصد استفاده از دستگاه های فشار قوی آب دسته دوم را دارید؟ این سوالی است که بایستی حتماً از خود بپرسید. نیاز شما ممکن است شامل سطحی که قصد دارید نظافت کنید، میزان آلودگی، میزان استفاده از دستگاه، نوع و برند دستگاه، فشار و توان عملیاتی، قابلیت‌ها و ویژگی‌های مورد نیاز می‌شود. مثلاً آیا نیاز به یک کارواش با قدرت بالا و ظرفیت بزرگ دارید یا یک کارواش کوچکتر و قابل حمل برای استفاده در مکان‌های مختلف نیاز دارید؟

2) بررسی اینکه کارواش از لحاظ ظاهری و فنی سالم باشد:

حتماً حتماً وضعیت کلی ظاهری، قطعات و موارد فنی را بررسی کنید و هرگونه شبهه ای دارید از فروشنده حتماً بپرسید.حتماً از فروشنده بخواهید که دستگاه را تست نمایید و از او مهلت تست بگیرید.

3) میزان عمر مفید و تعداد ساعات کارکرد:

حتماً از فروشنده بپرسید که میزان عمر مفید و تعداد ساعات کارکرد با دستگاه کارواش دست دوم چقدر باید باشد. اگر محصول قدیمی است ممکن است از لحاظ مکانیکی و فنی مشکلاتی داشته باشد که نیاز به تعمیرات گسترده دارد.

4) سوال درباره میزان دفعات تعمیر محصول:

سعی کنید اطلاعاتی درباره تاریخچه نحوه نگهداری و تعداد دفعات تعمیر کارواش بدست آورید.

5) لوازم جانبی و قطعات و خدمات پس از فروش:

آیا همراه دستگاه، لوازم جانبی و قطعات دستگاه وجود دارند یا قطعات و لوازم جانبی محصول به راحتی پیدا می شوند. مورد دیگر این است که از فروشنده سوال کنید که از تاریخ گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه چقدر باقی مانده است. این مورد بسیار حائز اهمیت است، زیرا در صورت بروز خرابی یا نیاز به تعمیر، باید قادر به تهیه قطعات یدکی و دریافت خدمات پس از فروش باشید.

6) قیمت محصول و مقایسه با محصول دیگر:

قبل از خرید محصول، قیمت کارواش صنعتی دست دوم را با قیمت‌های مشابه در بازار مقایسه کنید. این به شما کمک می‌کند تا ببینید آیا قیمت پیشنهادی مناسب است یا خیر. در نظر داشته باشید که قیمت باید با وضعیت و عمر مفید کارواش تطابق داشته باشد.

7) دریافت مهلت تست محصول:

اگر امکانش است، سعی کنید حتماً مهلت تست مشخصی از فروشنده دریافت کنید تا از تست صحات عملکرد دستگاه مطمئن شوید. مهلت تست می تواند از 24 ساعت تا 1 ماه باشد. در صورت امکان، قبل از خرید، کارواش را تست کنید یا از فروشنده بخواهید تست کند. این به شما امکان می‌دهد عملکرد و عملیات کارواش را در عمل بررسی کنید و از وجود هر گونه مشکل یا خرابی محتمل مطلع شوید.

مشاوره خرید پمپ های کارواش دسته دوم

به منظور خرید پمپ کارواش دست دوم یا کارواش دست دوم صنعتی استوک، با شماره های 09216376463 و 02166565907 تماس حاصل فرمایید.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید TwitterFacebookWhatsappTelegramLinkedInPin It

دیدگاهتان را بنویسید

×

سلام!

ارتباط با بخش پشتیبانی آنلاین فیدار کلین

×