واترجت بنزینی

واترجت بنزینی فشار قوی (petrol high pressure cleaner)، همانطور که از نام آن مشخص است از ماده بنزین به منظور تأمین انرژی موردنیاز خود استفاده می کند و با توجه به این موضوع، از آن می توان در هر مکانی و بدون هیچگونه محدودیتی استفاده کرد و نظافت سیار را به شکل گسترده ای انجام داد. شما هیچوقت با این تجهیزات، محدودیت مکانی برای نظافت نخواهید داشت. دستگاه های واترجت صنعتی بنزینی، قدرت بسیار بیشتری در مقایسه با دستگاه های برقی دارند.

لازم بذکر است که شما عزیزان می توانید به منظور خرید و استعلام قیمت انواع واتر جت بنزینی، با کارشناسان فیدار کلین تماس بگیرید.

برخی مشخصات دستگاه های واترجت بنزینی

واتر جت های بنزینی، ابزارهای بسیار کاربردی هستند که نقش بسیار مهمی در نظافت حرفه ای و کارآمد محیط های مختلف صنعتی دارند. از یک طرف، آنها برای تمیز کردن ماشین آلات، ابزار، وسایل نقلیه، دیوارها و کف ایده آل هستند. از سوی دیگر، به لطف بسیاری از لوازم جانبی می توانند به منظور انجام فرایند نظافت حرفه ای مانند عملیات سندبلاست مورد مصرف قرار بگیرند.

بیشتر دستگاه های بنزینی روی چهار چرخ قرار دارند و این امر باعث می‌شود که آنها مانور بسیار فوق العاده ای در محیط داشته و به لطف استفاده منبع خود که از بنزین استفاده می کنند، محدودیتی در نظافت نداشته باشند.

با این حال، دستگاه های بنزینی از لحاظ وزنی از دستگاه های برقی (الکتریکی) سنگین تر هستند، زیرا آنها دارای یک منبع سوخت هستند.

کارواش های بنزینی، دستگاه هایی فوق العاده به منظور انجام فرایند نظافت سیار هستند. با این حال، اگر فرآیند نظافت شما به طور منظم یا برای ساعات طولانی است، ارزش سرمایه گذاری بر روی این دستگاه ها را دارد.

یکی دیگر از موارد، هزینه اولیه پایین تر است. توجه به این نکته مهم است که با هزینه اولیه پایین تر دستگاه های بنزینی، هزینه تعمیر و نگهداری نیز در طول عمر واترجت، فقط به دلیل فرسودگی و پارگی موتور بنزینی در مقایسه با موتور برقی، به میزان قابل توجهی بالاتر است.

مشاوره خرید انواع دستگاه واترجت بنزینی فشار قوی

اگر قصد خرید و استعلام قیمت فروش انواع واترجت بنزینی فشار قوی را دارید، با کارشناسان ما در شرکت فیدار کلین تماس بگیرید.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید TwitterFacebookWhatsappTelegramLinkedInPin It

دیدگاهتان را بنویسید

×

سلام!

ارتباط با بخش پشتیبانی آنلاین فیدار کلین

×