پمپ واترجت صنعتی

خرید پمپ واترجت صنعتی

پمپ واترجت صنعتی یکی دیگر از محصولات ارائه شده توسط شرکت فیدار کلین است. شرکت ما، پمپ های حرفه ای واترجت با فشار بسیار بالا را به منظور تمیز کردن لوله ها، تجهیزات و قطعات صنعتی، تمیز کردن لوله کندانسور، تمیز کردن لوله ها و مبدل های حرارتی و موراد دیگر ارائه می دهد. فیدار کلین، دستگاه های ارائه شده توسط شرکت ما از فشار 110 بار تا 1400 بار موجود است.

مشاهده لیست انواع واترجت صنعتی

مزایای استفاده از پمپ واترجت صنعتی چیست؟

استفاده از پمپ واترجت، نسبت به دیگر روش های نظافت سنتی، مزایای قابل توجهی دارد که عبارتند از:

  • استفاده به منظور تمیز کردن لوله ها از تمام آلودگی های سخت و چسبنده بدون هیچ گونه آسیبی، از متریال برنج گرفته تا تیتانیوم.
  • با از بین بردن رسوبات خورنده از داخل لوله ها و چاله های لوله، از خوردگی جلوگیری و عمر لوله ها را به طور قابل توجهی افزایش می دهد.
  • هر طول و قطر مبدل حرارتی مستقیم یا لوله U را تمیز می کند.
  • حداکثر بازده عملیاتی را با حذف لایه ریز سیلت و زباله های آلی افزایش می دهد که در اثر تمیز کردن مکانیکی از بین رفته و منجر به تخلیه سریع می شود.
  • رسوبات خارجی را حذف می کند.
  • ایمنی محیط زیست. بدون تخلیه شیمیایی یا حذف زباله های خطرناک.
  • سیستم های لنس چندگانه – تا 8 (یا بیشتر) اپراتور برای تمیز کردن سریع کندانسورهای اصلی بزرگ.
  • به حداقل رساندن زباله های رادیولوژیکی با استفاده از سیستم های کنترل فشار قطع مثبت ما.
  • مقرون به صرفه – بازیابی عملکرد پایه و افزایش نرخ‌های پس‌گیری. هزینه های شغلی را به سرعت بازیابی می کند.

کیفیت شستشوی پمپ واترجت

در ادامه ویدیویی برای شما عزیزان آماده کرده ایم که کیفیت شستشوی پمپ واتر جت را به شما عزیزان نشان می دهد. حتماً این ویدیو را ملاحظه فرمایید.

شستشوی حرفه ای لوله ها با دستگاه های Industrial Car Wash Pump

تمیز کردن واترجت با فشار بالا فرآیندی برای تمیز کردن و نگهداری لوله‌های آلوده است. برای از بین بردن رسوبات و انسدادهای ناشی از مایعاتی که از لوله عبور می کنند، بایستی از روش های شیمیایی برای نظافت استفاده نمایید. فرآیند تمیز کردن لوله شیمیایی می تواند به جلوگیری از خوردگی ناشی از رسوبات کمک کند که البته مضرات خاص خودش را دارد.

پمپ های تمیز کننده واتر جت فشار بالا به طور گسترده در صنایع مختلف مانند نساجی، داروسازی، فولاد، شیمیایی، پالایشگاه ها و بسیاری از صنایع دیگر برای کاربردهای مختلف استفاده می شود.

فیدار کلین، بسیاری از پمپ های تمیز کننده واتر جت فشار بالا، سیستم های تمیز کردن لوله کندانسور، سیستم های تمیز کردن لوله دیگ بخار را در صنایع مختلف در سراسر ایران وعرضه کرده است.

استعلام قیمت خرید و فروش پمپ واترجت صنعتی

شما عزیزان می توانید به منظور دریافت مشاوره رایگان خرید و فروش و استعلام قیمت پمپ واترجت صنعتی، با تلفن های 02166565907 و 09216376463 تماس بگیرید.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید TwitterFacebookWhatsappTelegramLinkedInPin It

دیدگاهتان را بنویسید

×

سلام!

ارتباط با بخش پشتیبانی آنلاین فیدار کلین

×