کارواش صنعتی ادون (EDON heavy duty industrial high pressure machine)

خرید و استعلام قیمت کارواش صنعتی ادون

خرید و استعلام قیمت کارواش صنعتی ادون (EDON heavy duty industrial high pressure machine) از شرکت فیدار کلین. شما بزرگواران می توانید تمامی دستگاه های شستشوی فشار قوی آب را از شرکت فیدار کلین تهیه نمایید. در ادامه توضیحاتی درباره برند EDON چین خواهیم داد. دستگاه های شستشوی فشار قوی آب برند ادون (EDON) در انواع آب گرم و آب سرد طراحی و تولید می شوند و به منظور حذف آلودگی ها، لکه ها و کثیفی ها در محیط های خانگی و صنعتی مناسب هستند.

یک دستگاه کارواش صنعتی ادون می تواند به شما کمک کند تا به سرعت مناطق بزرگی از انواع سطوح سخت بیرونی را تمیز کنید. از دستگاه های واترجت Edon برای پاشیدن عرشه چوبی، کناره‌ها، ماشین یا سطوح بتنی مانند پاسیو، پیاده‌رو یا راهرو استفاده کنید. آنها برای زمانی عالی هستند که روال قدیمی “برس و آب صابون” برای همیشه طول بکشد. شستشوی فشار قوی نیز مفید است زیرا می‌تواند از شر برخی از خاک‌های سخت مانند چربی، قطران، صمغ، موم یا حتی زنگ خلاص شود.

درباره شرکت ادون (Edon)

شرکت واردات و صادرات Wenling Hemu یک شرکت شعبه تحت نام شرکت مکانیک و برق ژجیانگ ادون است. این شرکت در سال 2016 تأسیس شد و دارای سه کارخانه است، یکی برای دستگاه جوش، یکی برای مته شارژی، دیگری برای دمنده کانال جانبی. دسته بندی محصولات این شرکت روز به روز کامل تر و متنوع تر می شود. در حال حاضر محصولات این شرکت چینی بیش از 300 مورد مختلف را پوشش می دهد که شامل دستگاه جوش، مته شارژی، دمنده کانال جانبی، کمپرسور هوا، اره زنجیری، چکش تخریب، مته چکشی، اره برقی، اره جیگ، سمپاش، اره مدور، اره بنزینی، ژنراتور، پمپ ماشین، برس برش و غیره.

شرکت edon چین
شرکت edon چین

مشاهده لیست انواع کارواش صنعتی

مشاوره و خرید انواع کارواش صنعتی ادون

شما بزرگواران می توانید برای دریافت مشاوره رایگان خرید و استعلام قیمت انواع انواع پمپ کارواش و انواع کارواش صنعتی ادون (EDON) با کارشناسان شرکت فیدار کلین به شماره های 02166565907 و 09216376463 تماس بگیرید.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید TwitterFacebookWhatsappTelegramLinkedInPin It

دیدگاهتان را بنویسید

×

سلام!

ارتباط با بخش پشتیبانی آنلاین فیدار کلین

×